اعتراف الردایس به وجود ترس در اردوی انگلیس | اتاق خبر
کد خبر: 369226
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 21:00
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس اعتراف کرد ترس و دلهره در اردوی سه شیر پیش از اولین دیدار در انتخابی جام جهانی روسیه وجود دارد.

الردایس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی انگلیس امشب (یکشنبه) باید در اولین دیدار خود در راه رسیدن به جام جهانی روسیه در خاک اسلواکی به میدان برود. دو تیم در یورو 2016 نیز برابر هم بازی کردند که آن دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. پس از استعفای روی هاجسون، اکنون سم الردایس، اولین حضور خود را روی نیمکت سه شیر تجربه خواهد کرد.

الردایس پیش از این بازی گفت‌: اعتراف می‌کنم ترس و دلهره بین بازیکنانم وجود دارد. کمی استرس را در تیم حس می‌کنم ولی امیدوارم بازیکنانم در زمین مسابقه به چیزی جز فوتبال بازی کردن فکر نکنند. نیاز به نتیجه‌ خوبی داریم تا اعتماد به نفس‌مان را به دست آوریم. تازه مراحل اول احیای تیم‌ ‌ملی انگلیس را شروع کردیم و زمان می‌برد تا تیم ملی فوتبال انگلیس را به آنچه که مدنظرمان است برسانیم. تمرکزمان در حال‌ حاضر کسب نتیجه‌ برابر اسلواکی است. شروع خود در انتخابی جام جهانی کارمان را راحت خواهد  کرد.

پیش از این دیدار لوک شاو، مدافع چپ تیم ملی انگلیس و فریزر فورستر، دروازه‌بان این تیم اردوی تیم‌ ‌ملی انگلیس را ترک کردند و برابر اسلواکی غایب خواهند بود. سرمربی 61 ساله تیم‌ ‌ملی انگلیس در این مورد تاکید کرد: مصدومیت شاو جدی نیست و تنها به خاطر احتیاط اجازه دادیم که این بازیکن اردوی تیم‌ ‌ملی انگلیس را ترک کند.

به ‌این‌ ترتیب به احتمال زیاد جو هارت، بازیکن جدید تورینو در بازی امشب در قفس توری تیم‌ ‌ملی انگلیس خواهد ایستاد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید