ما قطر را نبردیم، قطر به ما باخت | اتاق خبر
کد خبر: 369245
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 00:17
طالبی:
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید تیم ملی کنونی با هوشیاری می‌تواند حداقل یک امتیاز از چین بگیرد.

جلال طالبي

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جلال طالبی درپاسخ به این سوال که دیدار تیم ملی ایران برابر چین را چگونه ارزیابی می‌کند، بیان کرد: بازی نخست ایران برابر قطر مورد پسند علاقمندان به فوتبال نبود. به هرحال بازی اول بود و گذشت و معتقدم که ما قطر را نبردیم بلکه قطر به ما باخت. تیم ملی مشکلاتی داشت که امیدوارم تا بازی با چین برطرف شود. قطعا در بازی مقابل چین استراتژی تیم ملی متفاوت خواهد بود. ما در مقابل قطر در خانه بازی می‌کردیم و باید می‌بردیم ولی در مقابل چین میزبان نیستیم و طبیعتا محتاط‌تر بازی می‌کنیم. تدابیر کی‌روش هم که مقابل همه تیم‌ها محافظت از دروازه‌ است و انتظار می‌رود تیم ملی به همین دلیل در مقابل چین به ضد حمله فکر کند. از طرفی تیم چین برابر کره نشان داد که بازی سرعتی را به خوبی اجرا می‌کند و با توجه به شکستش در آن بازی نمی‌خواهد بازهم امتیاز از دست بدهد و مطمئنا اگر هشیار باشیم می‌توانیم حداقل یک امتیاز را کسب کنیم.

وی که در اواخر دوران بازی‌گری خود در استقلال به میدان رفته بود، درباره وضعیت این تیم در ابتدای لیگ گفت: مسلما استقلال اشکالاتی داشته که نتوانسته در هفته‌های ابتدائی خوب نتیجه بگیرد. البته آنها از تعطیلی لیگ استفاده لازم را برده‌اند. شاید دلیل اینکه آنها در ابتدای لیگ خوب نتیجه نگرفتند، بحث هماهنگی بازیکنان بوده است. شاید بازیکنان نتوانسته بودند دستورات تاکتیکی را به خوبی اجرا کنند. امیدوارم با آمدن نصرالله عبداللهی که بزرگان استقلال و تیم ملی بودند و بهتاش فریبا که انسان بسیار پاکی است و اهل دو دوزه بازی نیست، استقلال شرایطش بهتر شود. اگر استقلال به روزهای خوبش برگردد به نفع فوتبال ماست و امیدوارم این تیم به زودی به جمع مدعیان برگردد.

سرمربی سابق تیم ملی که منصوریان مدتی شاگردش بوده، درباره او گفت: منصوریان از همان قدیم‌ها علاقمند به مسائل فنی بود و همواره درباره مسائل فنی سوال می‌پرسید و حالا هم که بعد از دیدن دوره‌های مختلف و کار در نفت به استقلال آمده است. توصیه من به منصوریان این است که آهسته، آهسته کار کند و قدم‌های بزرگ برندارد. او نباید به حواشی کار داشته باشد و چه خوب است که خودش باشد و به حرف این و آن توجهی نداشته باشد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید