بازگشایی خیابان 17شهریور در انتظار تصمیم شورا | اتاق خبر
کد خبر: 369367
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 12:37
معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با تاکید بر اینکه بازگشایی خیابان 17 شهریور در انتظار تصمیم اعضای شورای شهر است، گفت: بازگشایی این خیابان مدت هاست در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

اتاق خبر: ناصر امانی با اشاره به اینکه در این جلسات عنوان شد که امکان دارد با بازگشایی مجدد این خیابان شاهد کاهش معضلات و ناهنجارهای اجتماعی آن محدوده باشیم، افزود: هرگاه شورا به این جمع بندی برسد که شرایط تردد خودروها در خیابان 17 شهریور باید دوباره فراهم شود، شهرداری نیز اقدام به این بازگشایی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه بازشدن مجدد خیابان 17 شهریور از جنبه های مختلف در شورای شهر مورد بررسی خواهد گرفت، تصریح کرد: تصور برخی از  کسبه این است که اگر خیابان بازگشایی شود رونق به کسب و کار آنان محدوده بازمی گردد اما کارشناسان معتقدند که رونق کسب و کار در آن منطقه ربطی به عبور و مرور ندارد. زیرا هم اکنون در میدان امام حسین(ع) ایستگاه مترو ، بی آر تی و پایانه تاکسیرانی را داریم.
امانی با تاکید بر اینکه قطعا نمایشگاه داران اجازه فعالیت در خیابان 17 شهریور نخواهند داشت، ادامه داد: اکثر مغازه‌های فروش اتومبیل در آن منطقه فاقد جواز بودند.
معاون شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان به پارک کردن خودروی نمایشگاه داران به صورت دوبله و همچنین معضلاتی که حضور دلالان در خیابان 17 شهریور در گذشته ایجاد می کردند معترض بودند و خواستار توجه به آن شدند.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید