ایگواین بیش از پوگبا می‌ارزد | اتاق خبر
کد خبر: 369378
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 13:38
کرسپو:
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین بر این باور است که گونسالو ایگواین بیش از پل پوگبا ارزش داشته است.

کرسپو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس در فصل نقل و انتقالات با رکوردشکنی پوگبا را در اختیار منچستریونایتد قرار دارد و خود نیز با شکستن رکورد ایتالیا توانست گونسالو ایگواین را به خدمت بگیرد.

هرنان کرسپو درباره این موضوع گفت: امروزه برای خرید بازیکن نمی‌تواند به صورت مجانی بازیکن خوب بگیرید. برای خرید بازیکن باید دست به جیب شد و هزینه کرد. اگر یوونتوس برای به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین پول زیادی را صرف ناپولی کرد، به این خاطر بوده است که این بازیکن ارزش آن را داشته است. از نظر من این کاملا منطقی است که برای بازیکنی که در یک فصل 36 گل به ثمر می‌رساند، 90 میلیون پرداخت کرد. این خیلی منطقی‌تر از 110 میلیونی یورویی است که منچستریونایتد برای جذب پل پوگبا پرداخت کرده است. البته با تمام احترام برای این هافبک فرانسوی باید بگویم که ایگواین بیشتر از پوگبا می‌ارزید.

گونسالو ایگواین فصل قبل با زدن 36 گل در 35 بازی توانست عنوان آقای گل فوتبال ایتالیا را به خود اختصاص دهد. او این فصل برای یوونتوس بازی خواهد کرد و در همان هفته نخست نیز موفق شده است در برد 2 بر یک برابر فیورنتینا برای تیمش گلزنی کند. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید