صانعی: مهم‌ترین دغدغه ملی‌پوشان فوتسال برطرف شد | اتاق خبر
کد خبر: 369433
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 20:56
در جلسه کادرفنی تیم ملی با کفاشیان چه گذشت؟
کادرفنی تیم ملی فوتسال در جلسه با علی کفاشیان دغدغه های خود پیش از اعزام به جام جهانی را مطرح کردند.

آخرین تمرین تیم فوتسال پیش از اعزام به تایلند

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه و علی صانعی، سرمربی و سرپرست تیم ملی فوتسال، جلسه ای با علی کفاشیان سرپرست جدید کمیته فوتسال برگزار کردند تا مهمترین مشکلات تیم قبل از اعزام به کلمبیا را مطرح کنند. همچنین در این جلسه هماهنگی‌هایی برای مراسم بدرقه صورت گرفت و قرار شد کفاشیان برای روحیه دادن به ملی پوشان در تمرین عصر امروز (دوشنبه) حاضر شود.

علی صانعی درباره این جلسه گفت: بیشترین دغدغه ما لباس تیم بود که مشکل حل شد. اندازه لباس‌های درست شده و کیفیت آن‌ها نیز مناسب است. انصافا لباس‌هایی که این سری در اختیارمان قرار گرفته اصل است. دیروز هم دو نمونه پیراهن سر تمرین آوردیم و بازیکنان راضی بودند. در جلسه با آقای کفاشیان هم بحث ما مسائل جانبی بود. وسایل و تجهیزات جانبی را درخواست کردیم که برایمان فراهم شد. همه وسایل را قرار شده به ما بدهند و ما امروز لباس‌ها را با اسم و شماره دریافت می‌کنیم. البته لباس‌های تمرین را هنوز باز نکرده‌ایم اما می‌دانم جنسشان خوب است.

سرپرست تیم ملی همچنین درباره درخواست برای برگزاری بازی دوستانه پیش از جام جهانی در کلمبیا، گفت: برای این بازی باید از قبل درخواست می‌دادیم. دوره قبل هماهنگی‌های لازم شده بود و پیش از جام جهانی با استرالیا بازی کردیم. به هر حال باید برای اینکه به ما زمین بدهند و شرایط را فراهم کنند، از قبل هماهنگ می‌کردیم. ضمن اینکه هنوز هم تیم مقابل مشخص نشده است. در هر حال  همه چیز باید با مکاتبه و برنامه قبلی انجام شود و شاید اصلا تیمی نخواهد با ما بازی کند. با این وجود هنوز امیدواریم و عباس ترابیان در حال رایزنی با مسئولان فیفاست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید