باشگاهی که هوادار ندارد، باشگاه نیست | اتاق خبر
کد خبر: 369601
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 13:49
برانکو:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید، وقتی بازی خوبی برای هواداران ارائه نمی‌دهیم واقعا غمگین می‌شوم.

برانکو ایوانکوویچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره برگزاری جشن هواداری پرسپولیس اظهارکرد: جشن بسیار خوبی برگزار شد که بسیار خوب سازماندهی شده بود. هواداران یار دوازدهم ما هستند. آن‌ها در فصل گذشته زمانی که تیم نتیجه نمی‌گرفت، پشتیبان ما بودند و  از ما حمایت می‌کردند من واقعا از آن‌ها تشکر می‌کنم. وقتی بازی خوبی برای آن‌ها ارائه نمی‌دهیم واقعا غمگین می‌شوم.

وی افزود: باشگاهی که هوادار نداشته باشد باشگاه نیست. این باشگاه بزرگانی چون علی پروین، همایون بهزادی و بزرگان دیگر داشته است.

در ادامه این گفت‌وگو یکی از خبرنگاران به پیروزی 6 گله پرسپولیس مقابل استقلال اشاره کرد و از برانکو پرسید شما نیز می‌توانید چنین یادگاری را برای هواداران به جا بگذارید؟ سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش گفت: طبیعی است که نتایج یک تیم تاریخ باشگاه را می‌سازند. من سعی می‌کنم دانش و تجربه خودم را در اختیار باشگاه قرار دهم و سعی می‌کنیم نتایج هرچه بهتر و مطابق با خواسته هواداران باشد. امسال ما در سه جبهه می‌جنگیم؛ لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا. نتیجه خوب می‌شود یا بد اما همین نتیجه 6 بر صفر که 40 سال پیش رقم خورد یادگار ارزشمندی است. با این حال باید به همه رقبا احترام گذاشت و ورزشکار واقعی بود.

وی درباره قعرنشینی استقلال و احتمال پیروزی پرسپولیس در داربی پیش رو عنوان کرد: داربی‌ها معمولا بازی‌های خاصی هستند. دو سال پیش پرسپولیس برای بقا می‌جنگید و استقلال برای قهرمانی تلاش می‌کرد اما این پرسپولیس بود که هر دو داربی را با پیروزی پشت سر گذاشت. بنابراین داربی بازی خاصی است. نمی‌شود گفت تیمی که بهتر است به برتری می‌رسد. این بازی احساس، کار و انرژی خاصی دارد و پیروزی در آن افتخار بزرگی است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا نگران امنیت ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی نیست، توضیح داد: مطمئن هستم امنیت این ورزشگاه حداکثری خواهد بود و قطعا شرایط برای دو تیم یکسان است. به هر حال تراکتورسازی هم در این بازی مشکلات خودش را دارد و به جای اینکه از حمایت 50 هزار تماشاگر برخوردار باشد تنها 5 هزار نفر می‌توانند به ورزشگاه بیایند.

برانکو در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به خستگی ملی‌پوشانش بعد از پیوستن به جمع سرخ‌ها ادامه داد: به هر حال ما مشکلاتی خواهیم داشت چون ملی‌پوشان‌مان بعد از آمدن به ایران شرایط متفاوتی از لحاظ آب و هوایی خواهند داشت و هرچه زودتر باید خودشان را با این شرایط تطبیق دهند. این بازیکنان وقت زیادی برای استراحت نخواهند داشت.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره پیوستن احتمالی سروش رفیعی به پرسپولیس تاکید کرد: صحبت کردن در این باره جالب نیست. رفیعی بازیکن تراکتورسازی است و نمی‌دانم این اطلاعات از کجا به شما رسیده است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید