ابراهیم‌زاده: نیمه اول بهتر بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 369647
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 19:33
عملکرد بدی در چین نداشتیم
منصور ابراهیم‌زاده می‌گوید تیم ملی ایران در مقابل چین همچنان در خط دفاع خوب عمل کرد و روند گل نخوردن‌شان را حفظ کردند.

حضور منصور ابراهیم زاده بر سر تمرین تیم ملی فوتبال

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منصور ابراهیم‌زاده درباره دیدار ایران مقابل چین اظهار کرد: بازی نسبتا خوبی را شاهد بودیم. با توجه به اینکه کی‌روش می‌دانست چینی‌ها بازی سرعتی انجام می‌دهند، تغییراتی در ترکیب تیم انجام داده بود. به طور مثال میلاد محمدی، وحید امیری از بازیکنان سرعتی هستند که امروز از ابتدا بازی کردند. البته پورعلی‌گنجی هم شناخت خوبی از چینی‌ها داشت و به همین دلیل در ترکیب اصلی قرار گرفته بود. با توجه به اینکه اشکان دژاگه هم به دلیل مصدومیت در ترکیب تیم حضور نداشت امروز جای او را مسعود شجاعی پر کرده بود.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم در نیمه اول ایران بازی به مراتب بهتری به نمایش گذاشت اما در نیمه دوم چینی‌ها شناخت خوبی از بازی ایران پیدا کردند و کار ایران برای ادامه سخت شد اما با این حال در خط دفاع خوب عمل کردیم و توانستیم روند گل نخوردن‌مان را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: من فکر می‌کنم هر دو تیم بازی محتاطانه‌ای را به نمایش گذاشتند و به همین دلیل سرعت بازی کم بود. البته شرایط چمن مسابقه هم مزید بر علت بود که بازی کیفیت لازم را نداشته باشد. من فکر می‌کنم با این یک امتیاز می‌توانیم بگوییم عملکرد بدی در چین نداشتیم و مطمئنا دو بازی و 4 امتیاز برای ما خوب خواهد بود. آرزو می‌کنم در پایان این رقابت‌ها ایران به جام جهانی صعود کند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید