توقیف محموله قاچاق دام در تویسرکان | اتاق خبر
کد خبر: 369862
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 15:42
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از توقیف دو خودروی حامل ۸۷ رأس دام قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش اتاق خبر سرهنگ محمد معصومی در گفتگو با مهر از توقیف دو خودروی حامل ۸۷ رأس دام قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان موفق به کشف و توقیف دو محموله دام قاچاق شدند.

وی افزود: مامورن حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به منظور جلوگیری از ورود قاچاق به شهرستان در محور فرعی «فرسفج - ملایر» به دو دستگاه کامیون بنز که در یک راستا در حال حرکت بودند، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده مشخص شد خودروها حامل ۸۷ رأس دام قاچاق و فاقد هر گونه مجوز هستند، بنابر این دام­هایی که بدون رعایت ضوابط بهداشتی و مجوز دامپزشکی وارد کشور می شوند، دام قاچاق محسوب شده و باید توقیف شود.

معصومی افزود: محموله قاچاق احشام از استان های غربی کشور بارگیری شده و به مقصد تهران در حال عبور از شهرستان تویسرکان بود که توسط ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شناسایی و توقیف شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را ۶۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: در این راستا دو دستگاه کامیون بنز توقیف و به پارکینگ انتقال و ۵ نفر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ معصومی با بیان اینکه در سال جاری شهرستان تویسرکان افزایش چمشگیری در کشفیات کالای قاچاق داشته است، از اشراف کامل اطلاعاتی پلیس و مبارزه مستمر با سوداگران اقتصادی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: در صورت اطلاع از فعالیت­های مشکوک و غیر قانونی در این زمینه مراتب را با مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ در میان بگذارند

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید