پارک بانوان دامغان آماده بهره برداری است | اتاق خبر
کد خبر: 369863
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 15:49
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر دامغان گفت: پارک بانوان این شهر درزمینی به مساحت۳۸هزار متر مربع به عنوان اولین پارک ویژه بانوان استان سمنان درماه آتی بهره برداری می شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مجتبی ایمانیان صبح پنجشنبه در جمع مردم دامغان به میزبانی جمعیت هلال احمر این شهرستان، با بیان اینکه پارک بانوان دامغان با دارابودن ۳۸ هزار متر مربع مساحت، با اعتبار ۱۲میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری احداث و تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد، ابراز داشت: این پارک شامل محوطه بازی، دوچرخه سواری، آلاچیق، زمین چمن فوتبال، سرویس بهداشتی، بوفه و فروشگاه است.

وی افزود: وجود این پارک از نیازهای مهم بانوان دامغانی بود که خوشبختانه این مطالبه به حق، تحقق پیدا خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر دامغان با بیان اینکه جوانان در تمامی عرصه ها حرف برای گفتن دارند، گفت: باید تلاش کنیم فرصت ها برای جوانان فراهم شود تا بهتر بتوانند در عرصه های مختلف حضوری پر رنگ داشته باشند.

ایمانیان با بیان اینکه فضاهای شادی باید برای جوانان با رعایت موازین دینی و اسلامی فراهم شود، ابراز داشت: این امر باعث می شود تا جامعه ای شاداب و سالم داشته باشیم.

وی ضمن اشاره به اینکه امروز موضوع ورزش ووشوی دامغان در کنار محصول پسته به عنوان یک بِرَند مطرح می شود، افزود: تیم ووشو شهرداری دامغان با حضور در لیگ برتر کشور کارنامه ورزشی درخشانی برای این شهرستان بجای گذاشته است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید