اتوبوسی با ۱۹۳ هزار نخ سیگار قاچاق در همدان متوقف شد | اتاق خبر
کد خبر: 369885
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 17:44
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال خبر داد و گفت: اتوبوسی با ۱۹۳ هزار نخ سیگار قاچاق در همدان متوقف شد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی همدان، سرهنگ رضا زارعی از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال خبر داد و گفت: اتوبوسی با ۱۹۳ هزار نخ سیگار قاچاق در همدان متوقف شد.

وی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز همدان با دریافت خبری از منابع و مخبرین مبنی بر اینکه قاچاقچیان کالا قصد دارند با شگرد خود تحت عنوان خدمات رسانی به مسافران با یک دستگاه اتوبوس کالاهای قاچاق را از مبدا شهرستان مریوان به مقصد تهران حمل نمایند، وارد عمل شدند.

زارعی افزود: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از چندین روز تلاش شبانه روزی اتوبوس مورد نظر در حالی که قصد عبور از ایستگاه بازرسی شهید زارعی را داشت، متوقف شد.

وی ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده از داخل خودرو تعداد ۱۹۲هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی و ۳۷دستگاه تبلت و گوشی تلفن همراه فوق هوشمند، ۳۰ عدد ساعت مچی و یک دستگاه ماشین لباس شویی به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی همدان گفت: اتوبوس به همراه راننده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتقل و راننده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و با قرار وثیقه ۴میلیارد ریال روانه زندان شد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید