اولویت فوتبال ایران تیم ملی باشد | اتاق خبر
کد خبر: 370031
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1395 - 18:41
مهاجری:
سرمربی تیم پدیده گفت: اولویت تیم ملی است اما باید به باشگاه‌ها هم توجه کرد.

رضا مهاجری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: بحث نخست، اینکه بعد از مدت‌ها شرایط میزبانی را تجربه می‌کنیم. در چهار هفته نخست لیگ، سه هفته خارج از مشهد بودیم و تنها دیداری که در مشهد بودیم، داربی بود که شاخصه ۵۰-۵۰ داشت.

وی افزود: به لحاظ کیفیت، تعداد پاس‌ و موقعیت‌سازی و البته موقعیت ندادن به حریف دیدار خوبی با سایپا داشتیم که متاسفانه پس از آن، دوباره لیگ تعطیل شد. یک ماه لیگ برای تیم ملی تعطیل شد اما در این دو بازی، تیم ملی ۴ امتیاز گرفت و از نظر نتیجه خوب عمل کرد اما کیفیتی نداشت.

مهاجری تصریح کرد: امیدوارم تیم ملی به جام جهانی صعود کند اما دوباره باید بعد از ۳ دیدار لیگ چند هفته تعطیل شود. تمرکز لازم را به این ترتیب تیم‌ها از دست می‌دهند.

سرمربی پدیده گفت: از نظر هزینه‌کرد نیز وقتی لیگ تعطیل می‌شود به باشگاه‌ها فشار می‌آید. از سپاهان دعوت کردیم تا به مشهد بیاید و ۴۰ تا ۵۰ میلیون هزینه‌ شد. می‌خواستیم با استفاده از بازی دوستانه با سپاهان، آمادگی خود را حفظ کنیم.

وی افزود: فوتبال باشگاهی ما در آینده با چنین برنامه‌ریزی به مشکل می‌خورد و خواهش ما این است با وجود اولویت قرار دادن تیم ملی اما به منافع باشگاه‌ها نیز توجه شود.
مهاجری در خصوص مصدومان تیمش گفت: فرامرزی و کفشگری قطعا نیستند. وضعیت گرامی امروز مشخص می‌شود ولی خوشبختانه باقی بازیکنانم آماده هستند. واتو هم دو بار در این برهه برای تیم ملی کشورش بازی کرده و امیدوارم فردا به ما کمک کند.

مهاجری خاطرنشان کرد: خواهش ما از هواداران این است که به ورزشگاه بیایند. کاش بازی در روز تعطیل برگزار می‌شد اما متاسفانه نمی‌دانم با چه تفکری روز شنبه برای دیدار ما انتخاب شد. دور بودن استادیوم از شهر نیز یکی دیگر از دلایل کمتر آمدن هواداران است اما با توجه به قرار دادن اتوبوس برای رفت و آمد فوتبال‌دوستان خراسانی، امیدوارم باز هم شاهد حضور هواداران باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید