خوشحالم رکورد ملی کشور را بهبود بخشیدم | اتاق خبر
کد خبر: 370057
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1395 - 01:20
شاهین ایزدیار:
تنها شناگر ایران در بازی های پارالمپیک خوشحال است که رکورد ملی کشور را بهبود بخشیده است.

ایزدیار

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ایزدیار امروز (جمعه) در ماده ۵۰ متر آزاد با ثبت زمان ۲۵ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه در گروه خود پنجم شد و از صعود به مرحله فینال این ماده بازماند.

او بعد از این بازی گفت: در پارالمپیک لندن با عنوان سیزدهمی به کار خود پایان دادم اما اینجا دهم شدم و خوشحالم که سه رده ارتقا پیدا کردم.

وی افزود: متاسفم از اینکه نتوانستم به فینال برسم. رقبای من هم بهتر تمرین کردند و هم امکانات بهتری دارند. من هم با تمریناتی که داشتم با آمادگی کامل به مسابقات آمدم. از عملکرد خودم تقریبا راضی ام و سعی می کنم در مسابقات آینده رکورد بهتری بزنم.

ایزدیار گفت: مسابقات جاکارتای اندونزی هدف بعدی من است و پس از اینکه به ایران برگردم چند روز استراحت می کنم و سپس تمریناتم را ادامه می دهم.

شناگر پارالمپیکی ایران در خصوص اینکه چطور می توان فاصله شنای ایران را با دنیا کم کرد گفت: شنای ما ۵۰ تا ۶۰ سال از دنیا عقب تر است اما شنای معلولان فاصله کمتری با سطح اول دنیا دارد. با توجه به امکاناتی که در داخل ایران نسبت به سایر کشورها هست، ما همچنان ضعیف هستیم و اگر ورزشکاری در این سطح مسابقات رکورد می زند نشان از همت بالای وی دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید