کارگروه رفع موانع تولید واحدهای تولیدی و صنعتی استان کرمان برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 370220
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1395 - 16:22
کارگروه رفع موانع تولید با حضور مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون،مسئولان واحدهای تعاونی، تولیدی و صنعتی شهرستان سیرجان به‌منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان کرمان برگزار شد.

اتاق خبر: حجت اله مهدیان ضمن ارائه سیاست‌های کلی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونی‌ها به‌منظور تولید بیشتر در کشور گفت: این بانک با 400 شعبه در سراسر کشور علاوه بر خدمت‌رسانی به تعاونی‌ها آماده پرداخت تسهیلات به کلیه واحدهای تولیدی است.

وی با اشاره به نقش تسهیلات در رونق اقتصادی جامعه گفت: در سال گذشته بانک توسعه تعاون 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به فعالان بخش اقتصادی پرداخت‌نموده که 70 درصد آن مربوط به بخش تعاون می‌باشد.

مهدیان در ادامه، پرداخت تسهیلات به مبلغ 40 هزار میلیارد ریال را از برنامه‌های در دست اقدام این بانک در سال جاری عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود که با تلاش همکاران تا پایان امسال این برنامه تحقق یابد.

در ادامه این کارگروه،50 نفر از مدیران تعاونی‌های شهرستان سیرجان مشکلات خود را با سرپرست بانک توسعه تعاون وهیئت همراه در میان گذاشتند.

گفتنی است در پایان جلسه شعبه امام خمینی (ره) بانک توسعه تعاون استان کرمان با حضور سرپرست بانک، مدیرکل امور استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین جمعی از مدیران ستادی و استانی افتتاح گردید.

شایان‌ذکر است، ساختمان شعبه امام خمینی (ره) بانک توسعه تعاون با نمای معماری سنتی و بافت قدیم شهر کرمان دریکی از خیابان‌های اصلی شهر دایر شده است.

منبع: بانک توسعه تعاون

نظرات
ADS
ADS
پربازدید