آرسنال از چلسی قوی‌تر است | اتاق خبر
کد خبر: 370239
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 11:23
موتا:
هافبک پاری سن ژرمن تاکید کرد تیمش دیدار سختی برابر آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا دارد.

تیاگو موتا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرسنال و پاری سن ژرمن سه شنبه در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برابر هم به میدان خواهند رفت. دو تیم شرایط چندان خوبی در رقابت های لیگ ندارند و نتایج چندان خوبی کسب نکردند. پاریسی ها اغلب در دوره های گذشته با چلسی در لیگ قهرمانان روبرو شدند و هرگز در جریان بازی به چلسی نباختند ولی این فصل آنها باید با همشهری چلسی یعنی آرسنال دیدار کنند.

تیاگو موتا پیش از دیدار تیمش برابر آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا گفت: در سال‌های گذشته با چلسی در لیگ قهرمانان بازی داشتیم و شناخت خوبی از تیم های انگلیسی داریم. در این بین باید بدانیم که آرسنال یک سطح بالاتر از چلسی است. آنها برخلاف چلسی سبک بازی متفاوتی دارند و دوست دارند بازی روان و رو به جلویی داشته باشند. سابقه برخورد با تیمی انگلیسی با این کیفیت را نداریم.

موتا ادامه داد: تساوی برابر سنت اتین تلخ بود. تا دقایق پایانی تیم برتر زمین بودیم وباید بازی را می‌بردیم. در هر صورت باید این بازی را فراموش کنیم چراکه دیداری سخت برابر آرسنال داریم.

این دو تیم برای سومین بار است که در مرحله گروهی رقابت های اروپایی دیدار می کنند. مهمترین تقایق دو تیم در جام برندگان سال 1993 بود که آرسنال توانست به برتری برسد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید