عدالت در فوتبال ما وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 370244
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1395 - 12:07
عباسی:
مالک تیم فوتبال سیاه‌جامگان با اشاره به وجود تیم‌های دولتی در فوتبال ایران می‌گوید عدالت در فوتبال ایران وجود ندارد.

دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و سیاه جامگان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا عباسی درباره پیروزی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مقابل گسترش فولاد تبریز در دقایق پایانی اظهار کرد: بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد. گسترش فولاد تیم پر مهره‌ و با امکاناتی است. تیم ما در نیمه دوم بهتر شد و بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم و در نهایت هم در شرایطی که بازی پایاپایی بود توانستیم گل پیروزی را به ثمر برسانیم.

او با اشاره به تلاش بازیکنان تیمش تا دقایق پایانی بازی گفت: زیبایی‌های فوتبال به همین است و نباید تا آخرین ثانیه‌ها دست از بازی برداشت. فرهاد کاظمی هم تعویض خوبی را انجام داد.

مالک تیم فوتبال سیاه‌جامگان با اشاره به نظم و انضباط حاکم در این تیم گفت: فرهاد کاظمی از ابتدای امسال بالای سر تیم بود و به خوبی کار را پیش برد. تا به حال هم نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. در روزهای گذشته دو بازیکن هم جذب شده و با آماده شدن آن‌ها وضعیت‌مان بهتر هم می‌شود.

عباسی درباره راه‌اندازی آکادمی فوتبال نیز اظهار کرد: مدرسه فوتبال ما راه‌اندازی شده و در حال جذب بازیکن برای شروع فعالیت آکادمی هستیم. هر چند این آکادمی مدنظر من نیست و در آینده بهتر می‌شویم. قصد داریم از سرمایه‌های استان و خودمان استفاده کنیم.

مالک این تیم درباره وضعیت تیم‌های خصوصی و دولتی در بازار نقل و انتقالات گفت: به هر حال ما قبل از هر کاری به جیب خودمان نگاه می‌کنیم و بر اساس داشته‌هایمان عمل می‌کنیم. افزایش قیمت‌بازیکنان و مربیان در فوتبال ایران به واسطه خریدهای باشگاه‌های دولت است. این یک بازار عرضه و تقاضا است و هر کسی که قیمت بیشتری بدهد موفق خواهد بود. باید قیمت‌ها معقول باشد.

او ادامه داد: زمانی‌ می‌شود درباره عملکرد تیم‌ها صحبت کرد که همه تیم‌ها خصوصی باشند یا دولتی. البته هر تیم‌ خصوصی هم منابع خاص و توانمندی خود را دارد. الان عدالت در فوتبال ما برقرار نیست. یک گروه از پول دولت هزینه می‌کنند و یک گروه هم مانند ما به سختی اما معقول هزینه می‌کنند. فکر می‌کنم اولین یا دومین تیم کم هزینه لیگ‌برتر هستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید