داربی قرمزها در تبریز برنده نداشت | اتاق خبر
کد خبر: 370256
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1395 - 19:23
تراکتورسازی صفر - پرسپولیس صفر
دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه نخست:

دقیقه ۲: سروش رفیعی پشت محوطه جریمه پرسولیس صاحب توپ شد و با ورود به محوطه جریمه فرصت خوبی را برای گلزنی ایجا کرد اما نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند.

دقیقه ۵: مهدی طارمی با پاس زیبایی از سوی هم تیمی‌هایش با اخباری تک به تک شد اما عملکرد خوب اخباری این فرصت را از سفیدپوشان پرسپولیس گرفت.

دقیقه ۷: ارسال زیبای ایران پوریان فرصت بسیار خوبی برای گلزنی تراکتوری‌ها ایجاد کرد اما ضربه سر کرار جاسم را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۱۳: پاس زیبای سروش رفیعی برای محمد ابراهیمی، این بازیکن را در فرصت شوتزنی قرار داد اما ضربه پای رست این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به زمین بازی برگشت.

دقیقه ۳۴:  کرار جاسم با عبور از مدافع مستقیم خوب از سمت راست توپ را روی دروازه ارسال کرد و در ادامه خالد شفیعی با یک ضربه سر زیبا دروازه پرسولیس را هدف قرار داد اما علرضا بیرانوند با یک واکنش به موقع توپ را روی خط دروازه مهار کرد.

دقیقه ۴۳: موقعیت خوبی برای فرشاد احمدزاده خلق شد اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: ضربه سروش رفیعی از روی ضربه ایستگاهی با اختلاف بسیار کمی بیرون رفت.

 

نیمه دوم:

دقیقه ۵۴: ارسال توپ از سمت چپ روی دروازه تراکتور سازی فرصت خوبی را برای شاگردان برانکو ایجاد کرد تا گل برتری را بزنند اما ضربه سید جلال حسینی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: سمت راست محوطه جریمه پرسپولیس، تراکتوری‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه با ارسال توپ روی دروازه قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشتند که هادی محمدی نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و ضربه سر او به بیرون رفت.

دقیقه ۷۰: سروش رفیعی با حرکت خوبی از سمت چپ محوطه جریمه پرسولیس، توپ را  به داخل محوطه جریمه پرسپولیس ارسال کرد و  در یک قدمی دروازه، ضربه سینا عشوری را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۷۸: محمد ایرانپوریان حرکت خوبی را از سمت راست آغاز کرد و با ورود به محوطه جریمه پرسپولیس فرصت خوبی را برای شوت ژزنی به دست آورد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

برای پرسولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور (دقیقه ۶۹- احمد نوراللهی) و مهدی طارمی به میدان رفتند.

تراکتورسازی نیز با ترکیب  محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، محمد نوری (دقیقه ۵۵- سینا عشوری) ، جاسم کرار، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی (دقیقه ۴۶- فرزاد حاتمی) و لوسیانو ادینیو بازی را آغاز کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید