اخلاق‌مداری و ارتقاء دانش فنی لازمه پیشرفت فوتبال و فوتسال است | اتاق خبر
کد خبر: 370482
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 11:55
صوفی‌زاده:
سرپرست جدید کمیته بانوان گفت: اخلاق‌مداری، ارتقاء دانش فنی و تخصصی از برنامه‌هایی است که برای طی کردن پله‌های صعود فوتبال و فوتسال باید اجرا شود.

تیم ملی فوتبال بانوان - زیر 16 سال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر لیلا صوفی زاده-سرپرست کمیته بانوان گفت: فکر می کنم به عنوان عضوی از جامعه ورزش وظایفی را بر عهده داریم که باید به بهترین نحو ممکن انجام شود. اخلاق مداری، حفظ و ارتقا ارزشهای اسلامی، حفظ و ارتقا دانش های فنی و تخصصی در برنامه های کاریمان وجود دارد تا به اهدافی که در زمینه موفقیت و صعود فوتبال و فوتسال داریم، برسیم.

وی در ادامه بیان کرد: از هر گونه انتقاد، پیشنهاد و تجربیات متخصص هایی که در این زمینه وجود دارد استفاده می کنم تا بتوانم قدم های مثبتی را برای فوتبال و فوتسال بانوان بردارم. بدون شک با زحمات و موفقیت‌های مسئولین پیشین و کنونی باعث شده ورزش بانوان در این رشته جایگاه مناسبی داشته باشد و من نیز از هیچ تلاشی برای ارتقای آن دریغ نمی‌کنم.

سرپرست کمیته بانوان در پایان گفت: هیچ یک از ما هدفی جز موفقیت و در نهایت افتخار آفرینی برای کشورمان نداریم و دست تمامی ورزشکاران، مربیان، داوران و همکاران در بخش بانوان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با حمایت‌های آنها و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال به اهداف خود برسیم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید