با قدرت به کارم ادامه می‌دهم | اتاق خبر
کد خبر: 370585
تاریخ انتشار: 23 شهریور 1395 - 06:18
طاهری:
سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید پس از مخالفت وزیر ورزش و جوانان با استعفای او با قدرت به کارش در باشگاه پرسپولیس ادامه خواهد داد.

علی اکبر طاهری مدیر عامل پرسپولیس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی اکبر طاهری درباره استعفایش از سرمربی و هم عضویت در باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد. او می‌گوید بارها با مهدی تاج و  امیر عابدینی جلساتی را پیرامون اسپانسری سازمان لیگ و باشگاه‌ها برگزار کرده اما آنها بر خلاف قراری که گذاشته بودند عمل کردند.

در ادامه گفت‌وگوی علی اکبر طاهری را می‌خوانید:

ابتدا درباره مساله استعفایتان صحبت کنید چه اتفاقی رخ داد که نامه استعفای خود را نوشتید؟

واقعا از برخی از اتفاقات ناراحت و خسته بودم. به خاطر اتفاقاتی که رخ داده بود، نامه استعفایم را نوشتم و خدمت وزیر ورزش و جوانان تقدیم کردم اما وزیر با استعفای من مخالفت کرد. در حال‌ حاضر هم که وزیر با استعفایم مخالفت کرده است، با قدرت به کارم در باشگاه پرسپولیس ادامه می‌دهم و تا زمانی که این وظیفه سنگین بر دوشم است، خدمت‌گذار هواداران پرسپولیس خواهم بود.

به راستی چه اتفاقاتی باعث ناراحتی شما شده بود؟

بر سر مساله سامانه هواداری بارها و بارها با آقای مهدی تاج و امیر عابدینی جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم و در نهایت هم تاج به ما گفت که شما بروید کارهای باشگاه تان را پیگیری کنید زیرا ما خودمان آن را حل خواهیم کرد اما دوستان بازهم تبلیغ سامانه خودشان را می‌کنند و می‌گویند که این سامانه، تنها سامانه هواداری فوتبال است. در حالی که این حرف آنها درست نیست. همراه اول یک سامانه برای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی تعریف کرده است که تنها سامانه هواداری است و حتی نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرده است که سامانه هواداری 3040 را بسته است اما دوستان باز هم تبلیغ آن را در رسانه ملی می‌کنند. حتی روز بازی با تراکتورسازی  با آقای مهدی تاج تماس گرفتم و گفتم که چرا تبلیغ 3040 را می کنید که ایشان گفتند اصلا در جریان این موضوع  نیستم.

شایعه‌ای وجود داشت مبنی بر این که استعفای شما به پرونده مانوئل ژوزه هم مرتبط است. آیا شما این موضوع را تایید می کنید؟

اصلا چنین مساله‌ای صحت ندارد. استعفای من هیچ ارتباطی به پرونده مانوئل ژوزه ندارد. دوستان نمی‌گذارند ما راحت کارمان را کنیم.

آیا باشگاه پرسپولیس از اسپانسر خود پیشاپیش پولی را دریافت کرده است؟

این موضوع هم اصلا صحت ندارد. روند دریافت پول از اسپانسر ما کاملا مشخص و شفاف است. این را بدانید برخی از افراد از تلفن‌های اعتباری و برخی دیگر از  تلفن‌های همراه دائمی استفاده می‌کنند. به همین دلیل حساب و کتاب این موضوع در همراه اول انجام می‌شود و گاهی برای وصول شدن مطالبات صبر کنیم و این گونه نیست که پیشاپیش به ما پولی بدهند.

داربی نزدیک است، پیش‌بینی شما از داربی چیست؟

فکر می‌کنم فوتبال زیبایی را شاهد خواهیم بود. هر تیمی که بیشتر تلاش کند، مطمئنا نتیجه‌ بهتری در داربی می‌گیرد. ما هم از شرایط خوبی در جدول داریم و این روزها تمرینات خوبی را هم انجام داده‌ایم. امیدوارم که روز جمعه هواداران فوتبال زیبایی را ببینند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید