هفته خیلی سختی داشتم | اتاق خبر
کد خبر: 370757
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 09:32
جهانبخش:
مهاجم ایرانی آلکمار اظهار کرد هفته سختی را پشت سر گذاشته ولی حمایت هوطنانش باعث دلگرمی او شده است.

علیرضا جهانبخش

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا ، علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی تیم فوتبال آلکمار موفق شد هفته‌ خوبی را سپری کند.

او بعد از گلزنی با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در بازی با قطر، در تیم باشگاهی خود نیز در هلند نمایش خوبی داشت و توانست گل اول تیمش برابر ویلم تیلبورگ را به زیبایی به ثمر برساند تا هفته‌ خوبش را تکمیل کرده باشد.

علیرضا جهانبخش که در عرض یک هفته‌ سه بازی انجام داد، درباره این موضوع گفت‌:  هفته‌ خیلی سختی داشتم. مسافت زیادی را طی کردم و دو بازی کامل  90 ‌دقیقه‌ای با تیم‌ ‌ملی ایران برگزار کردم. اول در تهران برابر قطر بازی کردم و سپس  در شن یانگ، مقابل چین قرار گرفتم. در بازی با ویلم احساس کردم عضلاتم درد گرفته است. ماهیچه‌هایم منقبض شده بودند ولی البته مصدومیتم خیلی حاد نبود و مشکلی در این زمینه ندارم.

علیرضا جهانبخش که در سنین جوانی به فوتبال هلند رفت، کم کم در حال تبدیل شدن به یکی از معروفترین بازیکنان فوتبال در این کشور شده است. او در این باره هم گفت‌: انسان خوشبختی هستم. هموطنانم به دقت بازی‌های من را در آلکمار دنبال می‌کنند. احساس خیلی خوبی پیدا می‌کنم وقتی آنها با پیام‌های خودشان من را به پیشرفت تشویق می‌کنند. حمایت هموطنانم باعث می‌شود تا سخت‌تر کار کنم تا بتوانم تمام مردم کشورم را خوشحال کنم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید