5 وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان جهان | اتاق خبر
کد خبر: 370940
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1395 - 18:31
چهار نماینده ایران مسابقات خود در رقابت های روز دوم کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان با پیروزی آغاز کردند.

مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور - تبریز

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، روز دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر تفلیس گرجستان درحال برگزاری است.

نتایج نمایندگان کشورمان در پایان دور دوم به شرح زیر است:

در وزن 42 کیلوگرم امید آرامی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل اختیار بوتیروف از ازبکستان با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 46 کیلوگرم محمد محرابی نیکلاس اوهلن از سوئد را با نتیجه 5 بر 2 شکست داد وی در دور دوم نیز مقابل آشوت مخیتاریان از ارمنستان با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف وی در این مرحله فایل اسکندراف از آذربایجان است.

در وزن 69 کیلوگرم محمدرضا رستمی در دور نخست مقابل اولو غنی زاده از آذربایجان با نتیجه 4 بر یک شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد، تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را داشته باشد.

در وزن 76 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با قرعه استراحت روبرو بود، وی در دور دوم مقابل ساجان ساجان از هند با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید تا در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف الکساندر کوماروف از روسیه برود.

در وزن 85 کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول با نتیجه 6 بر صفر مقابل لیاس پاگکالیدیس از یونان به پیروزی رسید وی در دور دوم نیز فیلیپ رادیف از بلغارستان را با نتیجه 5 بر یک شکست داد تا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ژانتاس نورگالی از قزاقستان برود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید