لسترسیتی می‌تواند در لیگ قهرمانان هم بدرخشد | اتاق خبر
کد خبر: 371102
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 09:50
رانیری:
سرمربی لسترسیتی بعد از پیروزی قاطعانه در نخستین حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا تاکید کرد که تیمش توان درخشیدن در این رقابت بزرگ را هم دارد.

اتاق خبر: لسترسیتی شروعی طوفانی در نخستین حضور خود در لیگ قهرمان اروپا داشت و با سه گل کلوپ بروژ را در هم کوبید تا نشان دهد که در لیگ قهرمانان اروپا هم تیمی دست و پا بسته نیست.
طبیعی است که سرمربی لسترسیتی از این پیروزی قاطعی که تیمش به دست آورده بسیار خوشحال باشد. کلودیو رانیری در نشست خبری بعد از بازی گفت: پیروزی مهمی را به دست آوردیم. ثابت کردیم که در لیگ قهرمانان اروپا هم شانس پیروز شدن و درخشیدن را داریم. بعد از شکست سنگین برابر لیورپول در لیگ جزیره به این پیروزی ارزشمند نیاز داشتیم. گل زود هنگامی که به ثمر رساندیم باعث شد تا اعتماد به نفسمان بالا رود و کار را راحت تر ادامه دهیم.
او افزود: کلوپ بروژ توپ را به خوبی به گردش در می آورد. آنها توپ و میدان را در اختیار داشتند اما ما از فرصت های خود به خوبی استفاده کردیم و همین هم باعث شد تا سه امتیاز حساس را به دست آوریم. از عملکرد شاگردانم راضی هستم و معتقدم لسترسیتی شایسته این پیروزی بود.
رانیری در پایان سخنان خود گفت: با گل زود هنگامی که در دقیقه 5 به ثمر رساندیم حریف را غافلگیر کردیم. این گل باعث شد تا کار ما راحت شود. ریاض محرز در دقیقه 29 گل دوم ما را هم به ثمر رساند تا با خیال راحت به رختکن برویم. به بازیکنان گفتم که به موسیقی لیگ قهرمانان اروپا که دعوت به تلاش و جنگیدن در میدان می کند گوش دهند و خوشبختانه بازی نخست خود را با پیروزی پشت سرگذاشتیم.
لسترسیتی در دیدار دوم خود به مصاف پورتو خواهد رفت که در خانه برابر کپنهاگن با تساوی یک بر یک متوقف شد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید