یک دقیقه برای رئال کافی است | اتاق خبر
کد خبر: 371106
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 10:41
زیدان:
"رئال مادرید در یک دقیقه می تواند همه چیز را تغییر دهد" این اظهار نظر زین الدین زیدان بعد از پیروزی برابر اسپورتینگ لیسبون است.

اتاق خبر: رئال مادرید در دقایق پایانی شکست را با پیروزی عوض کرد. شاگردان زین الدین زیدان که در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو از اسپورتینگ لیسبون پذیرایی می‌کردند تا دقایق پایانی با یک گل از حریف خود عقب بودند اما با دو گلی که رونالدو و موراتا به ثمر رساندند بازی را به سود خود به پایان رساندند.
زیدان از این پیروزی که به دست آورده بسیار خوشحال است و تاکید کرد که رئال تا آخرین لحظه برای پیروزی خواهد جنگید.
سرمربی فرانسوی رئال گفت: برای پیروز شدن تلاش زیادی از خود نشان دادیم. می توانستیم با گل های بیشتری بازی را به سود خود به پایان رسانیم. شرایط برای ما سخت شده بود. اسپورتینگ پیش افتاده بود و جبران نتیجه هم سخت شده بود. خوشحالم که در نهایت توانستیم این بازی را به سود خود به پایان رسانیم. این نتیجه تنها ثمر بخشی از تلاش بازیکنان تیمم بود چرا که شایسته نتیجه بهتر از این بودیم.
او ادامه داد: در بعضی از دیدارها برای پیروز شدن باید تغییراتی در ترکیب تیم به وجود آورد. خوشحالم که تعویض های من در این دیدار نتیجه دادند و آلوارو موراتا توانست گل پیروزی را در حالی که به عنوان یار جایگزین به میدان رفته بود به ثمر برساند.
زیدان درباره عملکرد تیمش و رونالدو گفت: یک بار دیگر کریستیانو رونالدو نشان داد که چه بازیکن بزرگ و تاثیر گذاری است.  رئال مادرید ثابت کرد که در یک دقیقه هم می تواند همه چیز را تغییر دهد. برابر حریف سخت کوشی بازی کردیم. اسپورتینگ به برنابئو آمده بود تا سه امتیاز را به دست آورد و برای رسیدن به این هدف خود تنها چند دقیقه کم آورد. بسیار خوشحالم که در نهایت رئال پیروز بازی شد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید