دژاگه همچنان مصدوم است | اتاق خبر
کد خبر: 371108
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 11:07
باشگاه العربی اعلام کرد که اشکان دژاگه مصدوم است و نمی تواند تیمش را در دیدار برابر السیلیه همراهی کند.

اتاق خبر: فصل جدید لیگ ستارگان قطر امروز پنج شنبه آغاز خواهد شد و در یکی از دیدارهای حساس العربی که اشکان دژاگه را در اختیار دارد به مصاف السیلیه خواهد رفت.
سرنوشت دژاگه در العربی در هاله ای از ابهام قرار داد و معلوم نیست که این بازیکن ایرانی در العربی می ماند یا از این تیم جدا می شود. درحالی که سرمربی جدید العربی تاکید کرده بود که به اشکان دژاگه نیازی ندارد و یک بازیکن فلسطینی-اروگوئه‌ای را جایگزین او کرده، اما به نظر می رسد که بازیکن ایرانی العربی در فصل جدید هم در این تیم به میدان خواهد رفت.
دژاگه یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد، اما این باشگاه قطری پیش از این تاکید کرده بود که به دنبال تسویه حساب با بازیکن ایرانی خود است و دیگر نیازی به او ندارد اما بحران مالی در این باشگاه باعث شده تا آنها فعلا با دژاگه ادامه همکاری بدهند.
پیش بینی می شد که دژاگه در دیدار برابر السیلیه تیمش را همراهی کند اما فلاح الحیدر مدیر این باشگاه قطری اعلام کرد که دژاگه آسیب دیده است و نمی تواند العربی را همراهی کند.
او گفت: امیدوار بودیم که با توجه به مشکلاتی که در ثبت قرارداد بازیکنان جدید خارجی خود داشتیم حداقل بتوانیم در دیدار برابر السیلیه از دژاگه و پائولینیو استفاده کنیم اما هر دو بازیکن آسیب دیده هستند و نمی توانند ما را همراهی کنند.
حیدر درباره مشکلات مالی العربی گفت: به زودی با بازیکنان خارجی که به توافق رسیدیم قرارداد امضا خواهیم کرد و مشکلات مالی باشگاه برطرف می شود.
اگر مشکلات مالی العربی حل شود و این باشگاه قطری با بازیکنان خارجی که به توافق رسیده قرارداد امضا کند اشکان دژاکه چاره ای جز جدایی نخواهد داشت چرا که یک بازیکن فلسطینی-اروگوئه ای جایگزین وی خواهد شد.
دژاگه با وجود آنکه سرمربی العربی او را نمی خواهد اما در دو فصلی که برای این تیم قطری به میدان رفته از بهترین بازیکنان تیمش بوده است. رسانه‌های قطری پیش از این نوشتند که این بازیکن از چند باشگاه ایرانی پیشنهاد دارد و چه بسا به لیگ ایران برگردد.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید