فاز اول پل سوم بشار تا فصل زمستان به بهره برداری می رسد | اتاق خبر
کد خبر: 371115
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 12:09
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت تامین اعتبار فاز اول شامل دو خط از پل سوم بشار تا ابتدای فصل زمستان به بهره برداری می رسد.

اتاق خبر: حسن فدایی پیش از ظهر پنجشنبه در بازدید از روند اجرایی پروژه پل سوم بشار افزود: با بهره برداری از این پل بسیاری از مشکلات ترافیکی شهر یاسوج به خصوص در ورودی شهر، کاهش می یابد.

وی با گلایه از کندی روند ساخت این پروژه در سال های گذشته اظهار کرد: عمر این پروژه به بیش از ۱۰ سال می رسد که متاسفانه در طول این سالیان یا برنامه ریزی صحیحی صورت نگرفته است.

فدایی عنوان کرد: مسئولان وقت به اهمیت این پروژه پی نبرده اند که همه این مسائل باغث شده که بهره برداری از این پل تاکنون انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به تسریع در روند اجرایی پروژه ها شده است که امیدواریم همین امر باعث حل مشکلات اعتباری و نقدینگی برای تکمیل ساخت پل سوم بشار شود.

وی روند اجرایی پروژه را رضایت بخش دانست و افزود: قریب به دو ماه پیمانکار جدید انتخاب شده و در حال کار است.

فدایی بیان داشت: پروژه متناسب با برنامه زمان بندی در حال اجرای عملیات است و به زودی عملیات در دو شیفت ادامه خواهد یافت.

وی یادآور شد: تاکنون حدود چهار میلیارد تومان برای این پل هزینه شده است و برای تکمیل چهار خط این پل قریب به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

فدایی ضمن عذرخواهی از مردم بخاطر تاخیر چندساله در بهره برداری از این پروژه، گفت: خواهشمندیم مالکان محترم زمین اطراف پل همکاری لازم را برای رفع معارض انجام دهند و امیدواریم با بهبود شرایط اقتصادی دولت شاهد بهره برداری کامل این پروژه در آینده نزدیک باشیم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید