«پادشاه فوتسال آسیا» مراکش را به آتش کشید | اتاق خبر
کد خبر: 371170
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 18:53
فیفا:
تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران نخستین پیروزی‌اش را در جام جهانی فوتسال به دست آورد. سایت فیفا پس از این دیدار، با تعبیر پادشاه آسیا برای تیم ملی ایران از بازی خوب ملی‌پوشان کشورمان تمجید کرد.

فیفا

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سایت فیفا درباره بازی فوتسال ایران برابر مراکش نوشت، تیم‌ ‌ملی فوتسال ایران نخستین پیروزی‌اش را در جام جهانی فوتسال با شکست پنج بر سه مراکش به دست آورد. قهرمان آسیا که در بازی نخست شان متحمل شکست سختی برابر اسپانیا شده بودند (پنج بر یک) خیلی سریع خود را پیدا کرد و این بار پیروزی قاطعانه‌ای را کسب کرد.

ایران بازی را آرام شروع کرد سپس برتری‌اش آشکار شد و توانست سه گل به ثمر برساند و بازی در پایان نیمه نخست با نتیجه‌ چهار بر دو تمام شد.

نیمه دوم بازی کنترل شده در جریان گرفت و مراکش قدرتمندتر کار کرد. ایران خیلی زود به گل در این نیمه دست یافت، اما بیشتر زمان بازی توپ را در اختیار تیم آفریقایی بود، آنها در ادامه توانستند تنها یک گل را جبران کنند.

پادشاه فوتسال آسیا برای صعود به مرحله بعد، یکشنبه هفته‌ آینده برابر آذربایجان قرار می‌گیرد و مراکش به مصاف اسپانیایی که دو بار قهرمان جهان شده است می‌رود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید