منصوریان: بیرانوند روز خوبی داشت | اتاق خبر
کد خبر: 371221
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 19:39
واقعا بدشانس بودیم
سرمربی استقلال پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس با تمجید از دروازه‌بان پرسپولیس گفت که کمتر مربی ای جرات می کند با وجود پادوانی مجید حسینی جوان را بازی دهد.

علیرضا منصوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس حاضر شد. او در ابتدای صحبت هایش گفت: یک روز خوب برای بیرانوند بود. من مثل خیلی ها برای بالا بردن تیمم این را نمی‌گویم. او چندین خروج موفق داشت. ما روی ضربه سر رضایی باید به گل می رسیدیم. ما در نیمه اول هم چندین فرصت داشتیم و رحمتی کمتر درگیر بازی بود. رحمتی دو سه بار در نیمه دوم در قامت خودش بود و خوشحالم برای کاپیتان تیمم که خوب کار کرد. چند جوان من اولین داربی اش را پشت سر گذاشت.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از تساوی امروز تیمش راضی بود، عنوان کرد: از نتیجه راضی نیستم. داربی را برای مساوی نیامده بودم. اعتقاد دارم که اگر همان اوایل نیمه اول و یا دوم به گل می رسیدیم، این تیم به ما نمی رسید. کمتر مربی ای جرات می کند با وجود پادوانی مجید حسینی جوان را بازی دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرچم استقلال را تا نیم فصل حمل می‌کند چرا که گفته می‌شود اسکوچیچ قرار است سرمربی استقلال شود گفت: این پرچم امانت دست استقلالی‌ها بوده و ان‌شاءالله‌ تا سال‌ها دست استقلالی باشد و از دست استقلالی‌ها به بقیه آن‌ها برسد. ای کاش تیم ما امروز به یک گل می‌رسید تا ادبیات من در اینجا متفاوت شود. من لحظه شماری می‌کردم تا استقلال به گل برسد و برنامه دوم‌مان را اجرا کنیم. واقعا بدشانس بودیم. ما نوع فوتبال پرسپولیس را می‌دانستیم و می‌دانستیم علیپور و طارمی چگونه کار می‌کنند. این خوش‌شانسی پرسپولیس بود که ما به گل نرسیدیم.نسل جدید استقلال مثل محمود فکری، مهدی پاشازاده و دیگران می‌آیند و دوست دارند پرچم استقلال در این  15 سال دست آن‌ها باشد. این عزیزانی که اسم بردم تا اینجا هم از جوانان من خیلی خوب حمایت کردند.

او در پاسخ به سوالی درباره نتایج اخیر استقلال و تساوی در داربی بیان کرد: داربی فضای متفاوتی است. من آمدم داربی را ببرم که داربی با همه بازی‌ها فرق می‌کند. همه می‌گویند داربی 3 امتیاز است ولی 3 امتیازی که خیلی شیرین و خوب است. پرسپولیس با آمادگی روحی بالایی ظاهر شد و ما با فشار روحی وارد بازی شدیم. اگر تعادل روحی و جایگاه دو تیم را مقایسه کنیم، فکر می‌کنم پیروز میدان ما بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش در این بازی کی‌روشی بازی کرد گفت: طراحی کی‌روش چند سال پیش ما را به جام جهانی برد و همه ما را خوشحال کرد. من دفعه قبل که پرسپولیس را با نفت بردم این حرف‌ها را شنیدم که گفته بودند از پرتغال به من زنگ زدند و این حرف‌ها. آیا خوب بود کی‌روش یک عده را می‌فرستاد در نوک حمله و 4-5 گل از این تیم می‌خوردیم. البته این حرف من به این معنا نیست که ما بر اساس تاکتیک کی‌روش بازی کردیم. این را فقط برای حمایت از او گفتم. مطمئنم اگر کاوه رضایی از اشتباه بیرانوند استفاده می‌کرد همه چیز فرق می‌کرد.

منصوریان درباره تشویقش از سوی هواداران و داوری داربی گفت: هواداران فوتبال را لمس می‌کنند. من دست آن‌ها را می‌بوسم. آن‌ها ما را در استادیوم تنها نگذاشتند. بعد از خدا آن‌ها حامی ما هستند. درباره داوری هم چیز خاصی نمی گویم. آنها بهترین های جهان هستند. البته یک جاهایی به نظرم برخی سوت های پنجاه پنجاه را می شد به نفع ما بزند. ما روزهای سخت فغانی را هم در همان بازی تراکتورسازی و نفت دیدیم. او خیلی زحمت کشید تا به فینال المپیک رسید.

وی در ادامه درباره تیمش گفت: تیم ما یک گیر روحی روانی دارد. هفته قبل باید چهار بر صفر نیمه اول را از ماشین سازی می بردیم. اینجا هم با یک یا دو گل باید نیمه اول را به سود خود می کردیم. الحمدالله حس می کنم تیم ما به لحاظ روحی امروز نقطه عطفی را رقم زد.

او ادامه داد: بازی داربی با ماشین سازی متفاوت است. ما سعی کردیم امروز به گل برسیم. بازی امروز یک گله بود و هرکس گل را می زد، برنده می شد. زور خط هافبک دو تیم مساوی از آب در آمد.

سرمربی استقلال اضافه کرد: ما خط آتش خوبی داریم و تنها پرسپولیس بود که از ما گل نخورد. ما توانایی گل زنی داریم. هر دو تیم در فاز ضد حمله خیلی قدرتمند هستند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید