برای رفتن به بحرین، تابع نظر مسئولان هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 371363
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1395 - 08:27
پیروانی:
سرمربی تیم فوتبال جوانان درباره احتمال منع حضور این تیم در کشور بحرین برای مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: ما تابع تصمیم مسئولان و نظام هستیم و من نمی‌توانم به این موضوع ورود کنم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، امیر حسین پیروانی  درباره حضور تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان در مسابقات چهار جانبه چین و نایب قهرمانی در این مسابقات، اظهار کرد: این بهترین مسابقاتی بود که تا به حال شرکت کرده بودیم. از لحاظ هتل، امکانات، امور برگزاری مسابقات و ... در سطح بسیار بالایی بود. بازی‌ها در شرایط ویژه‌ای برگزار شد. چینی‌ها سرمایه‌گذاری زیادی برای حضور در جام جهانی انجام دادند و قصد دارند تا ۱۰ سال آینده جزو تیم‌های قدرتمند جهان شوند. همان طور که سرمربی چین گفت‌ آنها نگرش جدیدی نسبت به فوتبال دارند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان با اشاره به بازی‌های این تیم در این مسابقات، افزود: تیم چین بسیار خوب بود  ولی ما تا ‌دقیقه ۷۰ توانستیم چهار بار دروازه این تیم را باز کنیم. این موضوع نشانگر ضعف چین نیست بلکه بازیکنان ما فراتر از انتظارات ظاهر شدند. با توجه به فشردگی بازی‌ها و انجام سه بازی در پنج روز ما ناچار شدیم شش بازیکن را جایگزین کنیم که در نهایت چین توانست دو گل را جبران کند.

او ‌اضافه کرد: در دیدار با مکزیک نیز پس از این که گل نخست را دریافت کردیم، سرا پا حمله شدیم و در دقایق پایانی گل دوم را هم خوردیم. مکزیک جزو قدرت‌های جهان در رده جوانان محسوب می‌شود و  ما کار سختی مقابل آنها داشتیم. در بازی سوم هم با حساب پنج بر یک  قزاقستان را شکست دادیم. بازیکنان ما نشان دادند که در طول این مسابقات به بلوغ تاکتیکی رسیده‌اند.

پیروانی درباره برگزاری اردوی تیمش در جزیره کیش نیز، گفت‌: متاسفانه این اردو منتفی شد و برنامه‌های شبیه سازی ما در آستانه یک ماه مانده تا شروع مسابقات نامشخص است. قرار بود تیم‌ ‌ملی عراق در این اردو یک دیدار تدارکاتی با ما انجام دهد که آنها از حضور در ایران انصراف دادند. کار ما در حال‌ حاضر بسیار مشکل شده و در روزهای آینده پس از جلسه با محمدرضا ساکت، رییس سازمان تیم‌های ملی به دنبال جایگزین کردن برنامه‌های جدیدی هستیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان در واکنش به این که گفته می‌شود احتمال عدم حضور این تیم در کشور بحرین با توجه به ممانعت از حضور تیم‌ ‌ملی هندبال جوانان وجود دارد، خاطر نشان کرد: این بحث از یک ماه پیش مطرح شده است ولی برای من شرح وظایفی وجود دارد و من فقط به کار خودم فکر می‌کنم. تصمیم گیری در این باره فرا فدراسیونی و یا فرا وزارتی است و ما تابع تصمیمات  مسئولان و نظام هستیم و حق ورود به این موضوع را نداریم. فقط اگر در این مسابقات شرکت نکنیم، با محرومیت مواجه می شویم و تا دو سال نمی توانیم در این رده سنی شرکت کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید