انبارهای اطراف تهران به‌زودی شناسنامه‌دار می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 371381
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1395 - 20:14
رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: انبارهای اطراف تهران به‌زودی شناسنامه‌دار می‌شود چراکه بررسی ها نشان می‌دهد یکی از بزرگترین مکان های انباشت کالای قاچاق همین انبارهاست.

اتاق خبر: امین دلیری درباره نحوه شناسایی قاچاقچیان برای جلوگیری از حضور آنان در مزایده‌های سازمان نیز افزود: با ایجاد و راه‌اندازی سامانه مشترک به‌زودی اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی این افراد جهت ممانعت از حضور آنان در مزایده‌ها در اختیار سازمان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این سامانه تبادل اطلاعات را بین سازمان بنادر، گمرک، سازمان اموال تملیکی، سازمان تعزیرات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به اشتراک خواهد گذاشت و با اطلاعاتی که از طریق سازمان تعزیرات در اختیار این سازمان قرار می‌گیرد امکان حضور قاچاقچیان در مزایده‌ها به حداقل خواهد رسید.

رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: قاچاق سازمان‌یافته از طریق دادستانی‌ها پیگیری و قاچاق موردی که بیشترین حجم قاچاق را شکل می‌دهد از سوی تعزیرات حکومتی دنبال می‌شود.

وی افزود: تاکنون هیچ اسمی از سوی مراجع مرتبط به‌صورت مجزا در خصوص شناسایی افراد با سوء سابقه در اختیار سازمان قرار نگرفته است.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید