به سقوط استقلال به قعر جدول فکر نمی‌کردیم | اتاق خبر
کد خبر: 371613
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 10:39
بوحمدان:
هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است این تیم در بازی برابر پدیده کیفیت خوبی را به نمایش نگذاشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،حمید بوحمدان درباره نخستین برد تیمش در این فصل برابر پدیده خراسان و ارزیابیاش از این بازی، اظهار کرد: به نظرم بازی زیاد جالبی نبود. ما در این بازی استرس برد داشتیم و فقط از نتیجه راضی هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه کیفیتی که در بازی های قبل داشتیم را نتوانستیم در این بازی به نمایش بگذاریم، افزود: با وجود این خدا را شاکرم که توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

هافبک سرخپوشان اهوازی درباره اینکه با کسب سه امتیاز این بازی استقلال تهران را به قعر جدول فرستادند نیز گفت: ما فقط به فکر خودمان هستیم و به استقلال یا هیچ تیم دیگری فکر نمیکنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از کیفیت بازی خودش در بازی راضی بود، عنوان کرد: خدا را شکر به نظر خودم بد نبودم ولی مجموعه تیم به نسبت بازی قبل کیفیت خوبی نداشت. باوجود این، سعی میکنیم که در بازی بعدی جبران کنیم.

بوحمدان در پایان در پاسخ به پرسشی در خصوص همزمانی بازی تیمشان با شهرآورد پایتخت و اینکه آیا این موضوع در تعداد کم تماشاگران بازی اثرگذار بود، گفت: به هرحال مسابقه براساس برنامهریزی فدراسیون انجام میشود. ما نمیتوانیم در این خصوص نظری بدهیم و مجبوریم در هر زمانی که برای ما از سوی آنها تعیین میشود، بازی کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید