از اعتماد خادم تشکر می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 371622
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 12:34
بنی‌تمیم:
نایب رییس جدید فدراسیون کشتی از اعتماد رسول خادم و روسای هیات‌های استانی به خود برای پیشنهاد این سمت قدردانی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید بنی تمیم درباره به دست گرفتن سمت نایب رییسی فدراسیون کشتی اظهار کرد: با توجه به استعفای چند ماه پیش علیرضا حیدری از نایب رییسی فدراسیون کشتی لازم بود که این خلاء در این پست پر شود تا امور محوله را طبق برنامه انجام شود.

نایب رییس جدید فدراسیون کشتی افزود: جا دارد از اعتماد رسول خادم، رییس فدراسیون کشتی و همچنین روسای هیات‌های استانی به بنده به خاطر پیشنهاد این پست قدردانی کنم و امیدوارم بتوانم در انجام وظایف به بهترین شکل عمل کنم.

وی درباره دبیری رضا لایق در فدراسیون کشتی نیز گفت: شرح وظایف کاملا مشخص است و وظایف مربوط به دبیر فدراسیون و یا نایب رییس به طور دقیق مشخص شده است. ما امروز صبح (یکشنبه) نیز با رسول خادم بار دیگر جلسه‌ای را برگزار کردیم تا شرح وظایف را به طور دقیق مرور کنیم و بنا شد مانند همیشه با شرح وظایف مشخص هر شخصی به وظایف خود عمل کند.

بنیتمیم در پاسخ به این سوال که با توجه به دبیری رضا لایق مربی تیم ملی کشتی آزاد و همچنین عضویت امیر توکلیان دیگر مربی تیم ملی کشتی آزاد در شورای فنی قرار است این نفرات دیگر در تیم ملی به عنوان مربی فعالیت نکنند، گفت: این موضوع پس از جلسه‌ی شورای فنی کشتی آزاد مشخص می‌شود. اگر اعضای شورا در نهایت به این نتیجه برسند که نفراتی از این شورا می‌توانند به کادر فنی تیم ملی اضافه شوند، این کار انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید