دقت و سرعت وصول مالیات در استان زنجان افزایش می‌یابد | اتاق خبر
کد خبر: 371634
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 14:30
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح جامع مالیاتی گفت: دقت و سرعت وصول مالیات در استان زنجان افزایش می‌یابد.

اتاق خبر: میرحیدر رضوی در آیین تودیع و معارفه مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان اظهار داشت: مالیاتی که از استان زنجان وصول می‌شود یکی از پاکترین درآمدها است چرا که از مردمانی که شهیدانی همچون مجید شهریاری، علمای بزرگ مانند آیت‌الله شبیری زنجانی، شهدای قواصان دریادل و جانبازان را در دامان خود پرورش دادند اخذ می‌شود.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" گفت: پایبندی به تعهدات، اصول اخلاقی، نظم و انضباط کاری، افزایش سرعت و دقت در وصول مالیات و افزایش رضایتمندی مودیان در دستور کار اداره امور مالیاتی قرار دارد.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح جامع مالیاتی وصول دقیق مالیات با حفظ اصول تعیین شده برای آن را از مهم‌ترین اهداف خود در تصدی‌ مدیرکلی این اداره عنوان کرد.

غلامرضا شریفی مدیرکل سابق امور مالیاتی استان زنجان نیز در این آیین با اشاره به توسعه فضای اداری این سازمان در استان زنجان اظهار داشت: 6 هزار و 200 متر مربع به فضای مفید اداری اداره امور مالیاتی در مرکز استان اضافه شده است.

وی با اشاره به توسعه چارت سازمانی و ارتقای سمت افراد ابراز کرد: در مدت دو سال گذشته 70 نفر از همکاران این اداره ارتقای سمت یافتند.

منبع: تسنیم

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید