هافبک سیتی خواستار پایان درگیری هواداران با یوفا شد | اتاق خبر
کد خبر: 371723
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1395 - 08:15
هافبک منچسترسیتی می‌گوید هواداران بهتر است آن‌ها را در اروپا حمایت کنند و همچنین از حضور گواردیولا در سیتی به عنوان عامل مهمی در پیوستن خود به این تیم یاد کرد.

غوندوغان

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در اولین دیداری که ایکای غوندوغان برای منچسترسیتی روز چهارشنبه هفته‌ قبل  برابر مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان اروپا انجام داد، تنها 32 هزار هوادار سیتی در ورزشگاه حاضر بودند. جر و بحث‌های هواداران سیتی و یوفا که از دو سال پیش شروع شده است همچنان ادامه‌ دارد  و خیلی از هواداران این تیم به تحریم بازی‌ها در اروپا و همین طور هو کردن سرود لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد می‌پردازد. بعد از این که پپ گواردیولا از هواداران تیمش درخواست کرد که به این جر و بحث‌ها پایان دهند. این‌بار هافبک پر توان تیم‌ ‌ملی آلمان نیز همین درخواست را تکرار کرد.

جریان اختلاف هواداران سیتی و یوفا از آنجایی شروع شد که این نهاد در سال 2014 باشگاه انگلیسی را به دلیل رعایت نکردن فیرپلی مالی جریمه کرد و همین باعث شد هواداران سیتی علیه یوفا جبهه بگیرند. در همان سال اجازه دادن یوفا به هواداران زسکا برای حضور در ورزشگاه آتش اختلاف هواداران سیتی و بالاترین نهاد فوتبالی اروپا را شعله ورتر کرد.

غوندوغان 25 ساله درباره این اتفاق گفت‌: من با نظر سرمربی هم عقیده هستم. لیگ قهرمانان اروپا بزرگترین رقابتی است که شما در آن حضور دارید و مایه افتخار است که تیم در این رقابت‌ها شرکت می‌کند. از هواداران می‌خواهم که یار دوازدهم ما باشند و  تحریم این رقابت‌ها را کنار بگذارند و همه با هم از حضور تیم در این سطح از رقابت‌ها لذت ببریم.

منچسترسیتی این هفته‌ نیز روند بردهای خودش را ادامه داد و توانست با چهار گل بورنموث را شکست دهد. در این بازی غوندوغان موفق شد اولین گلش را برای تیم جدید خود به ثمر برساند. 

او درباره این موضوع، گفت‌: راستش را بخواهید دلیل عمده‌ای که من به منچسترسیتی آمدم به خاطر حضور پپ گواردیولا بود. همه بازیکنان دوست دارند با او کار کنند. حتی برای چند ماه هم که شده است. باعث افتخار است که گواردیولا مربی ما است و ما این فرصت را داریم تا از او چیزهای زیادی را یاد بگیریم. منچسترسیتی پروژه‌ جذابی در فوتبال است. همه چیز در این جا در حال پیشرفت است و باشگاه در حال کسب موفقیت در  لیگ برتر  انگلیس و اروپا است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید