شیعی: اگر به جای سه تساوی سه برد می‌گرفتیم، نتایج راضی‌کننده می‌شد | اتاق خبر
کد خبر: 371729
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1395 - 09:54
انتقاد مدیرعامل پیکان از تساوی‌های لیگ
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با تاکتیک های دفاعی اغلب تیم ها، جذابیت فوتبال را به حداقل رسانده و باعث فرار تماشاگران شده است.

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پیکان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان ضمن بیان این مطلب گفت: با آماری که بنده تا پایان هفته ششم استخراج کردم تیم‌های لیگ برتری ما با ۹۰ گل زده و ۹۰ گل خورده، بیش تر به فکر نباختن بودند و همین ترس از شکست، مهم‌ترین عامل ثبت تساوی های تکراری است.

وی افزود: بخشی از زیبایی‌های فوتبال مدیون خلاقیت‌های فردی بازیکنان و تاکتیک های تهاجمی مربیان است. وقتی تیم‌های مطرح تهرانی و شهرستانی با یک مهاجم بازی می‌کنند به طور طبیعی دیدارها برای علاقه مندان فوتبال خسته کننده و فاقد صحنه های دیدنی می‌شود.

شیعی در ارتباط با نتایج تیم فوتبال پیکان نیز گفت: شرایط تیم های پیکان، صنعت نفت آبادان و ماشین سازی تبریز که از لیگ آزادگان به لیگ برتر صعود کردند قدری با دیگران فرق می‌کند، اما این تفاوت هم نباید مانع انجام فوتبال تهاجمی ما شود، پیکان مقابل تیم های صبای قم، استقلال تهران و نفت تهران باید پیروز می‌شد و به جای سه  امتیاز، ۹  امتیاز می‌گرفت که اگر این گونه می‌شد نتایج راضی کننده بود.

مدیر عامل باشگاه پیکان با اشاره به وقفه های لیگ برتر نیز یادآور شد: تعطیل مسابقه های لیگ برتر به خاطر دیدارهای تیم ملی طبیعی است چون موفقیت تیم ملی اولویت اول تمامی باشگاههاست اما این تعطیلات را می توان با مشورت مدیران باشگاهها و مربیان تیم‌ها کاهش داد. سه یا چهار هفته وقفه در روند برگزاری بازیها به ضرر کل فوتبال تمام می شود.

تیم پیکان پس از ۶ هفته با ۵ تساوی و یک شکست در رده چهاردهم جدول جای دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید