بازیکنانم نشان دادند که چقدر رشد کردند | اتاق خبر
کد خبر: 371753
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1395 - 16:13
مایدا:
سر مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: بازیکنان ایران با نمایش خوب در دیدار با ویتنام به من و همه نشان دادند که چقدر رشد کرده‌اند.

مایدا چیچیچ - سرمربی تیم ملی والیبال بانوان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مایدا چیچیچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال بانوان ایران مقابل ویتنام و رسیدن این تیم به دیدار پنجم- ششمی مسابقات AVC کاپ، ضمن تبریک عید غدیر به مردم ایران، گفت: امروز روز خوبی است. هم روز عید است و هم ما توانستیم در یک بازی دیدنی و حساس ویتنام را شکست دهیم.

وی ادامه داد: باید به بازیکنان تیمم تبریک بگویم زیرا این تیم در تمام طول این مسابقه جنگید. ما در ست اول خیلی مشکل داشتیم و تیم نمی‌توانست تمرکز کند. واقعا وحشتناک بود. اما این خیلی مهم بود که بازیکنانم برای خارج شدن از این وضعیت و تغییر رویه بازی قدرت پیدا کردند. این اتفاق خیلی بزرگی است.

مایدا افزود: بازیکنان ایران به من و به همه  نشان دادند که چقدر نسبت به قبل رشد کرده‌اند و کاملا بعد از گذشت هر  مسابقه باتجربه‌تر ظاهر شدند. آنها حتی از شکست‌ها هم درس گرفتند و بعد از هر باخت قوی‌تر شدند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان، خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم تیم ایران پتانسیل این را دارد که نمایش بهتری داشته باشد. بعضی از بازیکنان قطعا می‌توانند بهتر کار کنند و  در کل به عنوان یک تیم خیلی خوب بودند و من از آن‌ها رضایت دارم.

مایدا درباره بازی پایانی تیم ملی ایران در این مسابقات مقابل چین تایپه، گفت: بازی فردا بسیار سخت است. با این حال من باور دارم که می‌توانیم خیلی خوب بازی کنیم. زیرا بازیکنان بعد از این پیروزی تمرکزشان را دوباره پیدا کردند.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: با بازیکنان جلسه داشتیم و خیلی با آن‌ها صحبت کردیم. فکر کنم آنها در حال حاضر با تمام وجود می‌خواهند برای بهتر بازی کردن بجنگند، برای اینکه به همه نشان بدهند که تیم بهتری شده‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید