مسی ما را بهترین تیم جهان کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 371804
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1395 - 03:07
نیمار:
ستاره برزیلی بارسلونا قهرمانی در جام جهانی را رویای بزرگ فوتبالی خود می داند. او همچنین به ستایش از مسی پرداخت و تاکید کرد که عملکرد درخشان این ستاره آرژانتینی باعث شده تا بارسلونا بهترین تیم جهان باشد.

نیمار

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نیمار توانست تنها جامی را که برزیل در تاریخ خود به آن دست نیافته بود برای تیمش به ارمغان آورد. ستاره بارسلونا با تیم ملی فوتبال المپیک برزیل قهرمانی در المپیک ریو را تصاحب کرد.
او امیدوار است که بتواند با سلسائو قهرمانی در جام جهانی را هم تجربه کند. نیمار که بازوبند کاپیتانی سلسائو را بر بازو می بندد گفت: من قهرمانی در جام جهانی را در سر دارم. بسیار دوست دارم که بتوانم چنین جام بزرگی را بالای سر ببرم. قهرمانی در جام جهانی یک رویای بزرگ برای من است و نهایت تلاش خود را به کار می گیرم تا این رویا را عملی کنم.
جام جهانی 2014 که به میزبانی برزیل برگزار شد بهترین فرصت برای نیمار بود تا به رویای خود برسد اما او با بدشانسی مواجه شد و در دیدار برابر کلمبیا به شدت آسیب دید تا برزیل نتواند در غیاب بهترین بازیکن خود عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در نهایت با دو شکست تحقیر آمیز برابر آلمان و هلند در جایگاه چهارم قرار گیرد.
نیمار در ادامه سخنان خود از رابطه خوبش با مسی و سوآرس سخن به میان آورد و گفت: چه در داخل و چه در خارج از مستطیل سبز رابطه بسیار خوبی با مسی و سوارس دارم. رابطه خوبی که ما سه نفر با هم داریم باعث شده تا کار ما در زمین بسیار راحت شود. مسی با بازیهای درخشانی که به نمایش می گذارد و عملکرد خیره کننده ای که در زمین دارد باعث شده تا ما بهترین تیم جهان باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید