از عملکرد کلی بازیکنانم راضی‌ام | اتاق خبر
کد خبر: 371835
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1395 - 09:27
مایدا:
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت:به نظرم تیم ایران نتیجه خوبی در دو تورنمنت آسیایی گرفت و بازیکنان نیز تجربه بسیار خوبی را کسب کردند. من به آینده این تیم بسیار امیدوارم و می دانم که می توانیم بهتر از این باشیم.

اتاق خبر: مايدا چيچيچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از کسب عنوان ششمی در جام کنفدراسیون های آسیا اظهار کرد: این چهاردهمین بازی ما در طول سه هفته و در دو تورنمنت آسیایی بود. تیم ملی ایران به انجام این تعداد مسابقه در این مدت عادت ندارد ولی من از بازیکنان رضایت دارم و باید به تیمم بابت این نمایش خوب وجنگیدن تا امتیاز پایانی در هر مسابقه تبریک بگویم.
مایدا در ادامه افزود: در کنار بازیکنانم، دستیارانم نیز کار خود را به خوبی انجام دادند و با اینکه تجربه کمی داشتند اما در حد توانشان به من و بازیکنان کمک کردند.
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران با بیان اینکه ایران نتایج خوبی را کسب کرده گفت: در تمرین های بدنسازی تیم با توجه به دانشم تلاش کردم که کارهای لازم برای بازیکنان را انجام بدهم و فکر می کنم در نهایت نتیجه خوبی را به دست آوردیم. هیچ کس شکست را دوست ندارد اما ما در این رقابت ها تجارب خوبی را به دست آوردیم. من مطمئن هستم که تیم ایران می تواند بهتر از این باشد.
او درباره شکست برابر چین تایپه هم گفت: بازیکنانم از اول بازی برای پیروزی تلاش کردند و تمام انرژی خود را گذاشتند و با وجود اینکه دو ست را هم واگذار کردیم اما موفق شدیم به بازی برگردیم اما حریف واقعا قوی و شکست آن ها دشوار بود.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت : تيم  ملی والیبال ایران آينده خوبي دارد. فکر مى كنم در آينده مي توانيم  چین تایپه را شکست بدهیم. حتي شكست دادن تيم هایی به مانند تايلند هم امکان پذیر است اما ما به زمان و كسب تجربه نياز داريم. براي آماده كردن خودمان بايد با برنامه ريزى جلو برویم.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید