سایپا با ۵۲۶ کیلوگرم تریاک در جنوب کرمان متوقف شد | اتاق خبر
کد خبر: 371969
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 05:20
رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمان از کشف ۵۲۶ کیلو و ۱۴۵ گرم تریاک در عملیات مشترک مأموران انتظامی پلیس امنیت عمومی استان و پلیس شهرستان جیرفت خبر داد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا پرواز گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان کرمان با همکاری مأموران شهرستان جیرفت پس از روزها اقدام اطلاعاتی از عبور یک محموله مواد مخدر از سمت شهرهای جنوبی به سمت مرکز استان آگاه شدند.

وی افزود: از این رو مأموران روز گذشته با انجام یک سری تمهیدات اطلاعاتی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان جیرفت به یک دستگاه سایپا مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

سرهنگ پرواز بیان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو موفق شدند مقدار ۵۲۶ کیلو و ۱۴۵گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود را کشف کنند.

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو در این عملیات اظهار کرد: در این عملیات یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمان تصریح کرد: عبور مواد مخدر در استان کرمان آسیب های اجتماعی فراوانی را بر مردم استان تحمیل کرده است، ‌ از این رو پلیس با تمام توان به دنبال مبارزه با سوداگران مرگ است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید