بهترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا و کاپیتان تکواندو در جمع سفیران سلامت | اتاق خبر
کد خبر: 371997
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 10:49
از سوی همایش سلامت و زندگی، فرشته کریمی بهترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا و اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندو به عنوان سفیران سلامت معرفی شدند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر توحید سیف برقی دبیر همایش سلامت و زندگی در این باره گفت: در چهل و دومین همایش سلامت و زندگی با موضوع سلامت زنان، فرشته کریمی؛ بهترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا و نیز اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندوی بانوان به عنوان سفیران سلامت معرفی خواهند شد.

وی افزود: در این همایش، موضوع سلامت زنان از زوایای مختلفی از جمله؛ نقش ورزش در پیشگیری از بیماری ها؛ عوارض ناشی از فقر حرکتی در بانوان؛ بهترین الگوهای ورزشی و تمرینی در خانم‌ها در سنین مختلف بلوغ، باروری، میانسالی و سالمندی؛ تغذیه در مراحل مختلف زندگی زنان؛ سبک زندگی سالم در بانوان؛ موضوعات روانشناختی مانند افسردگی و اضطراب در بانوان و همچنین موضوعات حقوقی مرتبط با بانوان توسط اساتید برجسته دانشگاهی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

این همایش با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهرداری تهران و فدراسیون فوتبال روز پنج شنبه 1 مهر 95 از ساعت 15 تا 20 در تالار ایوان شمس (بالاتر از میدان گل‌ها، تقاطع جلال آل احمد و اتوبان کردستان، تالار ایوان شمس) با حضور اساتید، هنرمندان، ورزشکاران و عموم مردم برگزار خواهد شد و ورود برای عموم مردم آزاد است.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید