۱۰۰ واحد تجاری آموزش و پرورش شهریار ظرف۲سال آینده افتتاح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 372026
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 15:57
مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:با عنایت به برنامه ریزی های طراحی شده،مقرر است ۱۰۰ واحد تجاری برای تأمین درآمدهای پایدار در این مجموعه، ظرف دو سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش اتاق خبر علی ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش مجموعه آموزش و پرورش شهریار برای ارتقای درآمدهای پایدار در این شهرستان اظهارداشت:بدون تردید با محدودیت های اعتباراتی موجود، نمی توان آنچنان که شایسته است، اهداف از پیش تعیین شده را محقق کرد و باید با اتخاذ تدابیر موثر و کارآمد،زمینه تأمین مطلوب تر درآمدهای پایدار را فراهم ساخت.

مدیر آموزش و پرورش شهریار عنوان کرد:احداث و راه اندازی واحدهای تجاری و اجاره آن به متقاضیان،یکی از راهکارهای پیش بینی شده برای تقویت و افزایش درآمد محسوب می شود که در نظر داریم، دستور کار مورد اشاره را با جدیت پیگیری کنیم.

وی افزود:هدفگذاری ما به بهره برداری از 80 تا 100 واحد تجاری متمرکز شده که پیش بینی می شود ظرف یک تا دو سال آینده،پروژه های طراحی شده،به صورت کامل تکمیل و به بهره برداری برسد.

ذبیحی عنوان کرد:احداث واحدهای تجاری پیش بینی شده در مناطق اندیشه و شهر شهریار عملیاتی می شود که به عنوان بخشی از سیاست های طراحی شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در مجموعه آموزش و پرورش شهریار اجرایی خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهریار یادآور شد:تلاش می کنیم نیمی از پیشرفت فیزیکی طرح های اشاره شده تا شش ماه آینده محقق شود که در صورت حصول آن، زمینه لازم برای تسریع بهره برداری از واحدهای تجاری فراهم خواهد شد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید