کشف 300 کیلوگرم مواد مخدر در مرز سردشت | اتاق خبر
کد خبر: 372060
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 22:16
فرمانده هنگ مرزی شهرستان سردشت اعلام کرد: 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی در مرز این شهر کشف و ضبط شد.

اتاق خبر:سرهنگ شاهین اسمعیلی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ماموران پرتلاش هنگ مرزی سردشت با استفاده از عملیات اطلاعاتی دقیق در مدت 48 ساعت یک شبکه تهیه و توزیع مواد پیش ساز مخدر صنعتی در شهرستان را که از آن سوی مرزها وارد ایران می کردند، شناسایی و متلاشی کردند.
وی افزود: این گروه با مشاهده نیروهای مرزبانی با استفاده از سلاح های جنگی به رویارویی با نیروهای مرزبانی پرداختند اما با شایستگی نظامی و تاکتیک غافلگیری، بدون خسارت جانی برای نیروهای مرزبانی، این سوداگران مرگ گرفتار شده و این شبکه قاچاقچیان منهدم شد.
سرهنگ اسمعیلی اظهار کرد: بر این اساس با شناسایی اعضای شبکه، چند نفر دستگیر و تحت تعقیب قرار گرفتند و دستگیر شدگان با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
وی اضافه کرد: از این قاچاقچیان همچنین سه قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف، دو قبضه کلت کمری در کالیبرهای متفاوت، تعدادی فشنگ، خشاب ، سه عدد بی سیم و همچنین ابزار آلات تهیه مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد.
فرماندار سردشت نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص گفت: ورود مواد مخدر صنعتی با هدف سست کردن ارزش ها و باورهای دینی انجام می شود و ورود این نوع مواد از توطئه های دشمنان برای براندازی بنیان مستحکم خانواده در جامعه اسلامی است.
عزیز حسنی اظهار کرد: افرادی که مواد مخدر روانگردان مصرف می کنند در قید و بند مسائل اخلاقی، انسانی و حیثیتی نخواهند بود و چه بسا برای تهیه آن به سرقت و اموری که خلاف امنیت اجتماعی است، روی بیاورند.
وی از تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان در زمینه مبارزه بی امان با سوداگران مرگ تقدیر کرد و افزود: امیدواریم مردم با آگاه سازی هایی که از سوی رسانه ها و مراجع ذیربط به عمل می آید، با تبعات سوء مصرف مواد مخدر صنعتی شیشه و غیره آشنا شوند و از گرفتار شدن خانواده و جامعه جلوگیری کنند.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید