تردد خودروهای سنگین از محورارتباطی شهرکرد به ایذه و بلعکس ممنوع شد | اتاق خبر
کد خبر: 372117
تاریخ انتشار: 1 مهر 1395 - 10:54
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری ازممنوع شدن تردد خوروهای سنگین تریلی و کامیون به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی درمحور ارتباطی شهرکرد به شهرستان ایذه استان خوزستان و بلعکس درسه روز نخست مهرماه خبرداد.

اتاق خبر:سرهنگ دوم رحمت الله نجفی روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: محدودیت های ترافیکی روزهای نخست بازگشایی مدارس از اول تا 3 مهرماه درجاده پرتردد خوزستان به چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.
وی گفت: این محدودیت با توجه به شرایط ترافیکی حاکم، باهدف ایمن و روان سازی ترافیک و ارتقای امنیت عبور و مرور، در زمینه محدودیت تردد وسایل سنگین باربری (کامیون و تریلرها) در برخی از محورهای استان اجرا می شود.
سرهنگ نجفی به رانندگان که قصد عزیمت از محورهای کوهستانی استان را دارند توصیه کرد: با توجه به شروع فصل کوچ عشایر به مناطق قشلاقی و احتمال گذر گله دام از امتداد جاده دور از انتظار نیست با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری همچنین ازغیرهم سطح بخش عمده از محورهای کوهستانی استان را یادآورشد و تاکید کرد: رانندگان در صورت امکان حرکت در تاریکی شب خودداری کنند.
محورهای ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، استان های جنوبی کشور را به مرکز و غرب کشور وصل می کند.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید