کلوپ نگران مغرور شدن بازیکنان لیورپول | اتاق خبر
کد خبر: 372371
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 14:33
سرمربی لیورپول اظهار کرد نگران مغرور شدن بازیکنان لیورپول در آستانه دیدار با هال سیتی است.

یورگن کلوپ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، لیورپول بعد از برتری برابر چلسی در لندن، باید امروز شنبه در لیگ برتر برابر هال سیتی دیدار کند. برتری در این دیدار می‌تواند باعث شود تا قرمزپوشان در بین مدعیان لیگ برتری قرار بگیرند.

یورگن کلوپ پیش از دیدار تیمش برابر هال سیتی گفت: به وضعیتی که تیمم دارد خوشبین هستم. پله های زیادی تا پایان لیگ برتر در پیش روی داریم. اشتباه بزرگ در زندگی این است که قبل از پایان یک مرحله به مرحله بعد فکر کنیم. به همین خاطر ما تنها به بازی با هال سیتی فکر می کنیم.  همه تیم ها می توانند آرزوی قهرمانی داشته باشند ولی چیزی که مهم است این است که بتوانیم با عملکرمان، آرزوهای خودمان را به واقعیت تبدیل کنیم. آدمی نیستم که قبل از رسیدن به یک موفقیت، آن را جشن بگیرم. تاکنون از وضعیت خودمان راضی هستم. برتری برابر لسترسیتی، آرسنال و چلسی و تساوی با تاتنهام، نتایج خوبی برای ما بودند ولی به هیچ وجه نباید مغرور شد. به بازیکنانم هشدار دادم به بازی‌های قبل فکر نکنند و تنها به بازی های پیش رو فکر کنند. 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت: باید آرام باشیم. باید بتوانیم تمرکز خودمان را حفظ کنیم و کیفیت بازی خودمان را نشان بدهیم. تنها در این صورت است که سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب خواهیم کرد. تا پایان فصل، اتفاقات زیادی رخ خواهد داد و جدول مدام تغییر خواهد کرد.

لیورپول در این فصل طی هفت بازی توانسته است 19 گل به ثمر برساند و تنها در بازی برابر برنلی در این فصل نتوانسته است گلزنی کند. با این حال مربی این تیم معتقد است هنوز خیلی زود است تا درباره ثبات در لیورپول صحبت به میان آورد.

کلوپ ادامه داد: سوال این است ثبات را چه تعریف می کنید؟ آیا سه بازی ثبات است؟ قطعا از نظر من ثبات نیست. هنوز ابتدای فصل است. به نظرم باید یک سوم بازی‌های لیگ برتر به پایان برسد تا بتوان درباره ثبات در تیم ها صحبت کرد. در بوروسیا دورتموند نیز همین وضعیت را داشتم. در فصل اول نتوانستم ثبات داشته باشم ولی در ادامه، تیم خوب و باثباتی شدیم که بالاتر از بایرن مونیخ نیز قرار گرفتیم.

او درباره وضعیت دروازه بانی تیمش نیز گفت: در حال حاضر در لیورپول دروازه‌بان شماره یک نداریم و تمامی دروازه‌بانانی که در اختیار داریم، شانس بازی دارند. در بازی با هال سیتی کاریوس به میدان خواهد رفت. با تحلیل زیاد او را در تابستان به خدمت گرفتیم و می‌خواهیم اولین بازی رسمی او با ما در بازی با هال سیتی باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید