واکنش توخل به شعار هواداران دورتموند علیه گوتسه | اتاق خبر
کد خبر: 372373
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 14:52
سرمربی دورتموند به شعار بعضی از هواداران تیمش علیه گوتسه واکنش نشان داد و آن را طبیعی دانست.

توماس توخل

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بوروسیا دورتموند در هفته چهارم رقابت‌های بوندسلیگا با نتیجه سه بر یک برابر فرایبورگ به پیروزی رسید تا با یک بازی بیشتر نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین، با این تیم هم امتیاز شود.

نکته جالبی که در این دیدار وجود داشت این بود که بعضی از هواداران دورتموند وقتی ماریو گوتسه در دقیقه 71 تعویض شد، علیه او شعار سر دادند تا نخستین بازی گوتسه در زیگنال ایدونا پارک بعد از بازگشت به دورتموند خاطره خوبی برای او به دنبال نداشته باشد.

توماس توخل در واکنش به شعار هواداران علیه گوتسه گفت: طبیعی است که چنین برخوردی با گوتسه شود. به هر حال بعضی از هواداران عصبانی هستند و چنین شعارهای تصادفی نیست اما باید این را بگویم که تنها عده‌ای کم علیه گوتسه شعار سر دادند.

او ادامه داد: بیشتر هواداران دورتموند حمایت خود را از گوتسه اعلام و با او ابراز همدردی کردند که این بسیار مهم است. به زودی شرایط مانند قبل از جدایی گوتسه می شود و او همان بازیکنی می شود که همه می خواهند.

گوتسه در دیدار برابر فرایبورگ یک پاس گل داد تا دورتموند بتواند در نهایت با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برساند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید