یحیی گل‌محمدی: از هفته سوم به بعد از کار تعلیق شده بودم | اتاق خبر
کد خبر: 372386
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 16:56
وارد جزئیات سوءتفاهم با آذری نمی‌شوم
سرمربی پیشین ذوب آهن گفت: سوء تفاهمی بین من و آذری وجود داشت که به خاطر آینده باشگاه نمی‌خواهم به جزئیات آن وارد شوم.

یحیی گل‌ محمدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی درباره جدایی‌اش از باشگاه ذوب آهن، گفت: مشکلاتی وجود داشت و کار کردن برایم سخت بود. باشگاه نیز تمایل به جدایی داشت و من هم با آن موافقت کردم و در فضایی دوستانه و احترام متقابل جدا شدم.

وی در مورد اختلافاتی که در چند ماه اخیر به وجود آمده بود، گفت: مسائلی در شش ماه گذشته ایجاد شد و سوء تفاهمی بین من و آذری وجود داشت. نمی‌خواهم با جزئیات در این باره صحبت کنم چون مسائل درون خانواده بوده و دوست ندارم بعد از جدایی‌ام حاشیه‌ای برای ذوب آهن ایجاد شود. به هر حال من زحمات زیادی برای ذوب آهن کشیدم و موفقیت‌های زیادی با آن کسب کردم. دوست دارم بازیکنان ذوب آهن در ادامه موفق باشند چون با آنها زندگی کردم. در اینجا می‌خواهم از بازیکن با غیرت تیم، رسانه‌ها، هواداران، هیات مدیره باشگاه، کارخانه و پرسنل آنها تشکر کنم.

وی افزود: من روزهای خوبی با ذوب آهن داشتم و با این تیم دو قهرمانی در جام حذفی کسب کردم. مقابل سرخابی‌ها پیروز شدم. در داربی اصفهان موفق بودم. جوانگرایی داشتم و بازیکنان خوبی را به لیگ و تیم ملی معرفی کردم. فکر می‌کنم خروجی خوبی در زمان حضورم داشتم. وقتی ذوب آهن را تحویل گرفتم، تیم کاندیدای سقوط بود اما در دو سال اخیر مدعی قهرمانی شدیم و کاپ قهرمانی جام حذفی را کسب کردیم.

گل محمدی در پایان گفت: من حتی در تمدید قراردادم هم با باشگاه به مشکل خوردم و از هفته سوم لیگ وارد حاشیه شدم. حتی این اتفاقات موجب تعلیق من از کار شد و فکر می‌کنم شرایط ادامه همکاری مهیا نبود و با توجه به تمایل باشگاه برای استعفا با آن موافقت کردم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید