به جام حذفی به عنوان بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 372398
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 18:51
دست‌نشان:
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به حضور تیمش در رقابت‌های جام حذفی، گفت:‌ به جام حذفی به عنوان بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم و نمی‌خواهیم این جام انرژی ما را بگیرد.

نادر دست نشان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نادر دست‌نشان اظهارکرد: ‌تمرینات تیم ما از فردا شب (یکشنبه) در آبادان آغاز می‌شود. این تعطیلات فرصت خوبی برای بازیکنانی که به آن‌ها کمتر فرصت بازی داده شده و یا اصلا به آن‌ها فرصت بازی نرسیده است، خواهد بود.

وی بیان کرد: ‌هشتم مهرماه نیز جام حذفی را پیش‌رو داریم و به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رویم. ما به جام حذفی به عنوان بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم و می‌خواهیم تمرکزمان بیشتر روی لیگ برتر باشد و نمی‌خواهیم جام حذفی انرژی ما را بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: در جام حذفی باید فقط قهرمان شد ‌و دوم شدن هیچ فایده‌ای ندارد چرا که این رقابت‌ها ممکن است مصدومیت و محرومیت هم در پی داشته باشد و کار ما را در لیگ برتر سخت کند.

دست‌نشان خاطرنشان‌کرد: ‌در این تعطیلات برنامه ما این است که برای تیم اصلی‌مان دو بازی تدارکاتی با تیم‌های لیگ برتری که با آن‌ها در هفته‌های گذشته بازی کرده‌ایم، در نظر بگیریم.

وی همچنین در خصوص تساوی تیمش برابر پدیده در حالی که بازی را تا دقایق پایانی از حریف برده بودند نیز گفت: ‌این بازی تجربه خوبی برای ما شد که با حواس جمع و با قدرت بیشتر تا پایان مسابقه، بازی کنیم. در این بازی دو تعویض اول من برای مسایل تاکتیکی بود و تعویض سومی که انجام دادم و محمود داری‌زاده را وارد زمین کردم، هدفم بازی دادن به این بازیکن 21 ساله برای آینده بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت ‌آبادان افزود: به هر حال وظیفه من این است که ضمن این‌که تیم را در جایگاه مناسبی قرار می‌دهم، جوانان خوب آبادانی را هم آماده کنم و به آن‌ها بازی بدهم. در هر صورت وقتی در دقیقه 81 بازی تیمم 2 بر یک از حریف پیش است، اگر من در این شرایط به یک جوان آبادانی فرصت ندهم پس کی می‌توانم این کار را انجام دهم؟ من هم از این‌که پیروزی را از دست دادیم، ناراحتم اما باید بگویم تعویض داری‌زاده اصلا دلیلی بر تساوی ما نبود، بلکه فشار بسیار پدیده و اشتباهات گروهی تیمم، باعث شد که پیروزی را از دست بدهیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید