هنوز وقت نکردم اسم دخترم را انتخاب کنم | اتاق خبر
کد خبر: 372399
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 19:01
بیلیچ:
سرمربی وستهام می‌گوید نمایش ضعیف تیمش در این فصل باعث شده تا حتی به انتخاب اسم دخترش نیز نتواند فکر کند.

بیلیچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وستهام فصل قبل با هدایت اسلاون بیلیچ عملکرد خیلی خوبی داشت و در انتهای فصل نیز توانست سهمیه لیگ اروپا را کسب کند. برخلاف فصل قبل، در این فصل وستهام از پنج دیدار خود تنها یک برد به دست آورده است و در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

بیلیچ روی پیشرفت تیم خود تمرکز کرده است تا چکش ها را به دوران اوج بازگرداند. او طوری درگیر این کار شده است که حتی انتخاب اسم برای دختر خود را نیز  از یاد برده است. او درباره شرایط اخیر تیمش گفت: به دستیارانم گفتم خیلی احساس عجیبی دارم. نتایج اخیر تیم برای من باورنکردنی بود. حتی فراموش کردم اسم دخترم را انتخاب کنم که به تازگی به دنیا آمده است. اخیرا صاحب یک دختر شدم و هنوز او را ندیدم و هنوز وقت نکردم برایش اسم انتخاب کنم. البته می دانم این اصلا خوب نیست. بدون شک در ادامه تلاش می کنم تا همه چیز را جبران کنم. به زودی به استرالیا خواهم رفت و او را در آغوش خواهم گرفت. متاسفانه شغل ما اینگونه است و کاملا تمام وقت و انرژی ما را می‌گیرد. 

وستهام باید این هفته در لیگ برتر برابر ساوتهمپتون به میدان برود. این تیم لندنی نیز امیدوار است نتایج اخیر خود را به دست فراموشی بسپارد و به روند برد بازگردد. بیلیچ ادامه داد: دلایلی برای موفقیت و خوش بینی من وجود دارد. در این جور مواقع وقتی مربیان درباره شرایط تیمشان صحبت می‌کنند، مردم فکر می کنند اینها تنها بهانه است ولی این اصلا بحث مورد نظر من نیست.  بدون شک به دنبال جواب هایی هستم و امیدوارم به زودی این جواب ها را بگیرم. مهمترین موضوع در حال حاضر این است که خوش‌بین بوده و امیدوار باشید شرایط تغییر کند و نتیجه بگیرید. در غیر این صورت شانسی نخواهید داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید