میراسماعیلی: با قدرت در انتخابات شرکت می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 372401
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 19:19
علیرغم طرح منع حضور در انتخابات جودو
نایب رییس فدراسیون جودو علیرغم طرح زمزمه‌هایی مبنی بر منع حضورش در انتخابات جودو تاکید کرد که هیچ مشکلی برای حضور در انتخابات ندارد و با قدرت در انتخابات ریاست فدراسیون جودو شرکت می‌کند.

میراسماعیلی و کیهان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرش میراسماعیلی درباره برخی شائبه‌ها مبنی بر محروم شدنش از حضور در انتخابات فدراسیون جودو، اظهار کرد: این یک مبارزه ناجوانمردانه از سوی برخی افراد بود که به علت ترس از رای بالای من در انتخابات فدراسیون جودو می‌خواستند به هر شکل ممکن من را کنار بزنند اما خدا را شکر هیچ مشکلی وجود ندارد و بنده در انتخابات با قدرت حاضر می شوم.

نایب رییس فدراسیون جودو افزود: وزارت ورزش طبق قانون عمل خواهد کرد و من امروز دیداری با مسئولان این وزارتخانه داشتم. خوشبختانه مشکلی بابت حضور در انتخابات ندارم و امیدوارم یکشنبه فرد اصلح برای ریاست فدراسیون جودو انتخاب شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم هر کسی که به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب می‌شود در جهت منافع جودو حرکت کند و بهتر بود برخی دوستان اخلاق را رعایت می‌کردند تا این‌گونه حواشی برای من به وجود نیاید. مطمئنا انتخابات فردا در محیطی سالم برگزار می‌شود و اینگونه حاشیه‌سازی‌ها اثری بر اعضای مجمع نخواهد داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید