کیفیت آرسنال ثابت کرد توانایی شکست هر تیمی را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 372595
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 16:26
ونگر:
سرمربی آرسنال با خوشحالی از نتیجه‌ کسب شده برابر چلسی تاکید کرد کیفیت فوتبالی که تیمش ارائه می‌کند نشان می‌دهد توانایی برد برابر هر تیمی را دارند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرسنال در هفته‌ ششم لیگ برتر انگلیس و در دیداری خانگی موفق شد با سه گل چلسی را در داربی شهر لندن شکست بدهد تا طلسم نبردن در این داربی را بشکند.

آرسن ونگر با خوشحالی از نتیجه‌ کسب شده برابر چلسی در نشست خبری گفت‌: خیلی خوشحالم. خوشحالم که طلسم نبردن چلسی را به پایان رساندیم و با یک نمایش عالی، به این مهم رسیدیم. این همان چیزی بود که از قبل به دنبالش بودیم. از همان ابتدا با دیسپلین بالای تیمی، بازی را مدیریت کردیم. در این جور بازی‌ها اینکه تیم شما تعادل را حفظ کند، کار بسیار سختی است. البته بازیکنانم موفق به انجام آن شدند. چلسی تیم خوبی است. حفظ نظم تیمی برابر چلسی کار سختی بود ولی خوشبختانه موفق شدیم این کار را انجام بدهیم. در نیمه نخست همه چیز عالی بود. نیمه دوم کمی افت کردیم که این طبیعی بود.

سرمربی‌ توپچی های لندن ‌اضافه کرد: احساس می‌کنم در یک ماه گذشته روند رو به رشدی داشتیم. امروز برابر چلسی  فهمیدیم که این احساس درست است. کیفیت ما ثابت کرد که می‌توانیم هر حریفی را شکست بدهیم. از دروازه‌بان تا خط حمله، همه عملکرد عالی داشتند اما نباید در اینجا متوقف شویم. باید به پیشرفت ادامه داده و نشان بدهیم که می‌توانیم نتیجه‌ بگیریم. نمی دانم این بهترین نمایش چند ساله اخیر ما بود یا نه  ولی این را می دانم که عملکردمان بی‌نظیر بود.

سرمربی فرانسوی آرسنال در ادامه سخنانش نیز اظهار کرد: 20 سال است روی نیمکت آرسنال می نشینم. همیشه برای کسب برد تشنه‌تر از قبل بودم. نمی‌توانم بعد از 20 سال به وضعیت تیمم بی‌تفاوت باشم. حالا بهتر مردم و هواداران را درک می‌کنم. پایان دادن به ناکامی برابر چلسی خواسته‌ای بود که مدت ها به دنبال آن بودیم و حالا باید به این فکر کنیم که می‌توانیم قهرمان شویم. البته در این بین یک رقیب جدی به نام منچسترسیتی داریم که عملکرد خیلی خوبی داشته است. متوقف کردن آنها کار دشواری است ولی هنوز در ابتدای فصل قرار داریم و می‌توانیم در هفته‌های آینده فاصله مان را با صدر جدول رده‌بندی کم کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید