قهرمانی در مسابقات بین‌المللی حق‌مان بود | اتاق خبر
کد خبر: 372836
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 07:35
سرمربی تیم بوکس آبادان:
سرمربی تیم بوکس آبادان گفت: کسب عنوان قهرمانی مسابقات بین‌المللی حق‌مان بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کوروش مولایی پس از قهرمانی تیمش در مسابقات بین المللی شکست حصر آبادان اظهار کرد: از زحمات تمام بوکسورهای تیمم تشکر می‌کنم. آن ها با تلاش‌شان باعث شدند تا تیم آبادان به قهرمانی برسد؛ این قهرمانی حق تیم آبادان بود.

وی بیان کرد: این قهرمانی را به تک تک مردم آبادان و روح استاد جمشید نیک‌روش تقدیم می‌کنم. ما با حمایت تماشاگران‌مان به قهرمانی رسیدیم. ما وعده قهرمانی را به مردم خونگرم آبادانی و همچنین مسئولان داده بودیم و خدا را شکر با همت اعضای تیم، این مهم محقق شد و ثابت کردیم، حرف‌مان با عمل‌مان یکی است.

سرمربی تیم بوکس آبادان در ادامه گفت: ما در هفت وزن فینالیست داشتیم و اتفاقاتی مانند مصدومیت باعث شد که نتوانیم در تمام هفت وزن به مدال طلا برسیم. در کل تیم آبادان نمایش قابل قبولی داشت.

وی افزود: حسین خضیربحری از تیم ما در وزن 64 کیلوگرم، بهترین نمایش را در تمام مسابقات این دوره داشت و امیدوارم به تیم‌ملی راه پیدا کند.

مولایی با بیان این که مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد، عنوان کرد: حضور تیم‌هایی مانند قزاقستان، پاکستان و سوریه به کیفیت این مسابقات جلوه خاصی داد. در تمام مسابقات نیز شاهد رقابت‌های تنگاتنگی بودیم و از همان شب اول رقابت‌ها مشخص بود که برای رسیدن به قهرمانی راه سختی در پیش داریم.

وی با اشاره به آماده شدن بازیکنان آبادانی برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور، گفت: بوکسورهای آبادانی می‌توانند در این رقابت‌ها هم نمایش و عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

سرمربی تیم بوکس آبادان در پایان عنوان کرد: اگر اردوی تیم‌ملی قبل از آغاز مسابقات قهرمانی کشور برگزار شود، حداقل پنج آبادانی به اردوی تیم‌ملی دعوت خواهند یافت.

رقابت‌های بین‌المللی شکست حصر آبادان از یکم تا چهارم مهرماه در سالن ولیعصر مجموعه ورزشی مرحوم پرویز دهداری برگزار شد.

 

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید