اگر پنالتی‌ام را برابر رئال گل می‌کردم قهرمان می‌شدیم | اتاق خبر
کد خبر: 372842
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 08:09
گریزمان:
مهاجم اتلتیکومادرید اظهار کرد اگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال‌ مادرید پنالتی‌اش را تبدیل به گل می‌کرد، قهرمان این رقابت‌ها می‌شده است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آنتوان گریزمان در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا پنالتی‌اش را برابر رئال‌ مادرید از دست داد و در نهایت اتلتیکومادرید نتوانست قهرمان این بازی‌ها شود.

مهاجم اتلتیکومادرید درباره این ضربه گفت‌: مطمئن هستم اگر این پنالتی‌ را تبدیل به گل می‌کردم، فاتح لیگ قهرمانان اروپا می شدیم.

مهاجم فرانسوی در ادامه گفت: دو ماه از ناکامی مان در فینال یورو 2016 برابر پرتغال می گذرد. در کمتر از دو ماه دو فینال را از دست دادم. در فینال بعدی کسی که جام  قهرمانی را بالای سر می‌برد، من هستم. می‌خواهم تمام عناوین ممکن را فتح کنم. زمانی که دو فینال را از دست دادم، والدین و دوستانم به من گفتند اهمیتی ندارد. تو جوان هستی و می توانی در فینال دیگری حضور داشته باشی اما می‌خواهم در دیدارهای نهایی پیروز شوم چون نمی دانم در فینالی دیگر حضور خواهم داشت یا نه. از دست دادن جام قهرمانی غم انگیز است. دو فینال بزرگ و مهم را از دست دادیم.

مهاجم اتلتیکومادرید پیشنهاد پاری سن ژرمن به او را تایید کرد و گفت: می دانستم که به من علاقه مند هستم. PSG باشگاه بزرگی است و می خواهد بزرگ تر شود اما به مدیربرنامه ام گفتم نمی خواهم به هیچ پیشنهادی گوش بدهم و تنها به تیم ملی فکر می کنم. در آن زمان تنها به یورو فکر می کردم.

گریزمان درباره کریم بنزما گفت: امیدوارم به تیم ملی بازگردد. من سرمربی نیستم، اما او مهاجم بزرگی و گلزنی است. همه تیم های ملی خواهان چنین بازیکنی هستند.

مهاجم فرانسوی درمورد بازی در تیم ملی اظهار کرد: تیم ملی مقدس است. از کودکی دوست داشتم برای کشورم بازی کنم. لباس فرانسه قشنگ ترین پیراهن جهان است. هر کسی که با این پیراهن بازی می کند باید با تمام وجودش بازی کند. در سال 2014 دشان با من تماس گرفت و گفت: بازی هایت را دنبال می کنم و پس از چند هفته من در تیم ملی حضور داشتم.

گریزمان درباره سیمئونه گفت: زمانی که از جدایی سیمئونه در این تابستان صحبت شد ترسیدم. نیاز داشتم زیر نظر او کار کنم و چیز های جدید یاد بگیرم. به او زنگ زدم و آرام شدم. به کار کردن با سیمئونه نیاز دارم. اتلتیکو نیز به او نیاز دارد.

مهاجم اتلتیکو در پایان در رابطه با توپ طلا اظهار کرد: اگر برای توپ طلا سوم شوم یک شکست محسوب نمی شود. به این معنی است که در مسیر خوبی قرار گرفتم. از خواسته روزنامه اکیپ (برای توپ طلا به گریزمان رای بدهید) خوشحال شدم.  معمولا چنین کاری را انجام نمی دهند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید